2 tunery dla c+ i nki

chiken

New member
Witam

Jestem posiadaczem kablówki UPC i nki. Jako że jestem fanem piłki nożnej na kablówce mam c+ i nkę dla LM. Sporo to wszystko kosztuje i chciałbym zamienić kablóweczkę na satelitę. Jestem zielony w tej kwestii i chciałbym poprosić o pomoc. Potrzebuję 2 tunery hd. Jeden z dyskiem twardym i vod do lcd, a drugi jakiś prosty do pokoju do telewizora crt (może w niedługiej przyszłości będzie lcd). Druga sprawa w jaki sposób rozdzielić sygnał? Jak połączyć c+ i nkę?
 

Misiu777

New member
Hmm nie jestem expertem, ale spróbowałbym 2 tunerki na linuxie w tym jeden z dwoma gniazdami smartcard tj. cyfra + tnk hd.
Ewentualnie 2 tansze tunerki np jakies a'la Ariva + splitter na 2 karty - trzeba doczytać, który splitter akceptuje 2 karty na raz.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam

Jestem posiadaczem kablówki UPC i nki. Jako że jestem fanem piłki nożnej na kablówce mam c+ i nkę dla LM. Sporo to wszystko kosztuje i chciałbym zamienić kablóweczkę na satelitę. Jestem zielony w tej kwestii i chciałbym poprosić o pomoc. Potrzebuję 2 tunery hd. Jeden z dyskiem twardym i vod do lcd, a drugi jakiś prosty do pokoju do telewizora crt (może w niedługiej przyszłości będzie lcd). Druga sprawa w jaki sposób rozdzielić sygnał? Jak połączyć c+ i nkę?

Piszesz, że masz n-kę. Ale nic nie napisałeś czy masz recorder, czy białego nboxa. A one wymagają zupełnie innej instalacji antenowej. Jak możemy Ci pomóc skoro nie napisałeś ani tego, ani jaką instalację satelitarną już masz (jaki rodzaj konwertera)?
 

BRgutek

New member
Witam. Na poczatek do anteny sat. bedzesz potrzebowal podwojny konwerter...
(niektorzy uzytkownicy bez potrzeby dokupuja druga antene)
 
Do góry