Ferguson HF-8800 problem z kanałami polsatu

lyon7

New member
Witam. Problem zaistaniał od momentu zmiany w kodowaniu kanałów polsatu w cyfrze+ z 3/4 na 5/6. Owe zmiany doprowadzily do tego ,ze po 1,5 tygodniu nie odbieram kanałow owych a takze pozostalych ,ktore sa na takim kodowaniu w tym C+FimHD,C+SportHD itd. Wszystko miało rozwiązać aktualizowanie oprogramowania w dekoderze ale..no właśnie na stronie fergusona pisze,ze niestety dla akurat tego modelu i modelu HF-8900 nie ma jeszcze takiej aktualizacji i trzeba czekac az sie pojawi lub zakupic modul cam np: od C+ w promocyjnej cenie za 49 zl. Niestety nie ma mnie teraz w PL a moj problem jest jeszcze taki,ze zrobilem reset do fabrycznych ustawien i teraz nic nie odbieram pomimio przywrocenia praw do odbioru moich pakietow ,za ktore place. Problemem jest takze podlaczenie mojego dekodera pod laptopa za pomoca kabla RS-232 usb końcówka bo po zaisnatlowaniu sterownikow program HDupgrader 2.21 nie wykrywa wogole mojego dekodera pomimio,ze postepuje w/g instrukcji ze strony producenta. Co robic zeby ten dekoder mogl byc widoczny na lapie (xp home SP3) zeby zrobic aktualizacje jakakolwiek? HELP
 

KubaArek

New member
Bez reklam
nie jestem pewny czy pomogę ale może chodzi o to samo co w pionkach ,aby wgrać opro trzeba na XP odpalić programik userport ,ustawia on odpowiednie wartości dla portów LPT i COM
 

lyon7

New member
Problem z podpieciem rozwiazalem sam..w ustawieniach com usb port w sterowniku zmienilem tylko numer portu z 9 na 1 i probelm sie rozwiazal ale jednak wciaz musze poszukac nieoficjalnego softu najnowszego do mojego forgusona HF-8800 HD gdyz dzwoniac do C+ dzisiaj uslyszalem wlasnie taka odpowiedz:".. prosze nie czekac na producenta dekodera az w koncu wyda panu nowy soft ale prosze go samemu poszukac na nieoficjalnych forach fergusona od pana dekodera poniewaz wielu uzytkownikow wlasnie tak rozwiazalo swoj problem z nowym kodowaniem"...niestety wciaz szukam tego nieoficjalnego softu ale znalez nie moge...ktos moze wie gdzie jest moze taki nieoficjalny softcik?;;pzdr
 

marcels3

New member
Problem chyba mają wszyscy posiadacze tych modeli. Ja też szukałem i nic nie znalazłem, a do producenta dodzwonić się nie można. Modułu CAM kupić nie mogłem bo posiadam od Cyfry dekoder HD, a że używam splitera to potrzebuję też i Fergusona.
Najgorsze że syn nie chce oddać dekodera i pozostaje oglądanie na starym modelu SD.
 
Do góry