Tuner Polsatu i Telewizji 'N' problem

nivener

New member
Witam

Mam mały problem z połączeniem tych tunerów razem, a dokładnie łącze je ze sobą poprzez przeplotke wbudowaną w tunerze z Polsatu (Echostar DSB - 717) i problem jest tu dość dziwny. a mianowicie:
Gdy tuner polsatu jest w stand-by to N'ka nie ma sygnału - to jeszcze jest do zniesienia, ale gorsze i w ogóle nie zrozumiałe dla mnie jest to, że w zależności od tego który mam kanał na Polsacie, to odbieram tylko niektóre kanały na Nce np. Polsat TVP1 to na Nce jest TVP1,2 Polonia, TVNHD etc... a gdy mam Polsat na Polsacie to na Nce nie mam kanałów wcześniej wymienionych, ale mam np. MTV, MTVHD, TVN etc... I jeszcze jedno w Nce w zakładce Diagnostyka mam Jakość wykrytą tylko wtedy gdy polsat mam na TVP1. Powiem tylko że próbowałem chyba wszystkich możliwości ze zmianą polaryzacji tunerów ale dalej nic.

ps.
Tuner Nki to ten zwykły bez nagrywarki, z nowej promocji.
 

acton777

New member
Bez reklam
1. Tunery db 606 nie miały aktywnego przelotu db 717 również nie mają.
2. Nie da się po przelotce oglądać na 2 dekoderach 2 różnych programów (chyba, że idą z tego samego transpondera).
3. Podłącz Twina i będzie wszystko chodzić.
 

NINO78

Banned
witam

mam mały problem z połączeniem tych tunerów razem, a dokładnie łącze je ze sobą poprzez przeplotke wbudowaną w tunerze z polsatu (echostar dsb - 717) i problem jest tu dość dziwny. A mianowicie:
Gdy tuner polsatu jest w stand-by to n'ka nie ma sygnału - to jeszcze jest do zniesienia, ale gorsze i w ogóle nie zrozumiałe dla mnie jest to, że w zależności od tego który mam kanał na polsacie, to odbieram tylko niektóre kanały na nce np. Polsat tvp1 to na nce jest tvp1,2 polonia, tvnhd etc... A gdy mam polsat na polsacie to na nce nie mam kanałów wcześniej wymienionych, ale mam np. Mtv, mtvhd, tvn etc... I jeszcze jedno w nce w zakładce diagnostyka mam jakość wykrytą tylko wtedy gdy polsat mam na tvp1. Powiem tylko że próbowałem chyba wszystkich możliwości ze zmianą polaryzacji tunerów ale dalej nic.

Ps.
Tuner nki to ten zwykły bez nagrywarki, z nowej promocji.
a ile masz LNB na antenie
i po ile mają wyjść
 
Ostatnia edycja:
Do góry