Sprzęt do TNK

brio11

New member
Witam,
Zastanawiam się nad kupnem zestawu do TNK, ale nie chce kupować nowego zestawu ze sklepu. Chodzi mi o dekoder + karta TNK. Poszukałem już trochę i znalazłem takie oferty:
* sam dekoder Opticum 7300V PVR CI2CX za 180zł (wliczona wysyłka)
* FERGUSON FX7600 UCI 1CR + TnK opłacona do 22.04.2011 (pełen pakiet) za 270zł
* Ferguson FK-6900 CR + TNK na 5 miesięcy 260zł
* Opticum 4060CX + TNK 6 miesięcy 230zł
* Technisat Digit S2 + TNK 6 miesięcy 230zł

Opłaca się wybrać którąś z tych opcji? Z tego co czytałem o FX7600 to lubi sprawiać problemy, wiesza się, gubi kanały, czasami problem rozwiązuje wgranie alternatywnego softu.
 

digitalus

Banned
Witam
tnk sd dziala z kazdym tunerem ktory posiada slot na karte i obsluguje system conax. oferta tnk hd dziala tylko z tunerem producenta.innej opcji na razie nie ma
odradzam kupno tunera Technisat Digit S2 i Opticum 4060CX.tunery posiadaja tylko wyjscie euro.jakosc obrazu jest slaba
FX7600 i FK-6900, dobra jakosc obrazu przez wyjscie component.zdarzaja sie czasami chwilowe zatrzymania obrazu na kanalach tnk fx7600.nie trwa to dluzej niz 1 sekunde.
na innych kanalach nie ma takiego problemu
nie znam tunera Opticum 7300V
polecalbym tez tuner golden interstar z wyjsciem component.
zajrzyj na strone golden interstar
satrszy model tzn Golden Interstar GI-S 870 lub 770, na allegro kosztuje 250 zl . karte mozna kupic oddzielnie
 
Ostatnia edycja:

brio11

New member
Szkoda, że oferta hd działa tylko z ich dekoderem, ciekawe dlaczego tak zrobili...nie da się tego jakoś odblokować? Tam jest dużo więcej kanałów niż w normalnym pakiecie. Zastanawiam się jeszcze czy na Opticum 7300V będzie działała karta cyfrowego polsatu
 

digitalus

Banned
karta polsatu na pewno nie bedzie dzialac w Opticum 7300V bo ten tuner nie ma slotu na modul CI .karty polsatu dzialaja w innych tunerach ale w tunerze musi byc wejscie na modul. taki modul trzeba kupic razem z karta . modul wkladamy do tunera ,karte do modulu.
w tunerze Opticum 7300V bedzie dzialac karta c+ i tnk sd.
 
Ostatnia edycja:

brio11

New member
Dzięki za odpowiedź. Ludzie generalnie polecają 7300V, jest więcej opinii pozytywnych niż o fergusonie 7600, ale nadal nie wiem który dekoder wybrać.
 
Do góry