Tuner HD do C+ ~450zl

luia

New member
Witam.
Szukam tunera do cyfry ktory posiadalby PVR, LAN.
Tuner bedzie dzialal ze spliterem prawdopodobnie czyms takim: ServerWireLink (GreenEightSystem).
Myslalem nad fergusonem 8900HD jednak ludzie narzekaja na soft i inne rzeczy. No i niema LAN.
Wiem ze za taka kwote to cudow nie moge sie spodziewac ale mysle ze z tym co wymienilem oraz dobrym obrazem full HD i dzwiekiem cos dostane. Dzieki!
 

luia

New member
Aha co wazne to jak pozniej jest z programowaniem takich tunerkow? Glownie chodzi o aktualizowanie lub wgrywanie nowej listy programow. Skad je brac? Do ferdkow stosunkowo latwo znalezc ale im bardziej chinska firma tym gorzej z tym jest...
 

Gie

Member
Bez reklam
Ja mam Golden Media Unibox 9080. Za 500 zł mam tuner Combo. Wybrałem ten tuner bo ma oficjalnego dystrybutora w Polsce, ma oficjalne forum i na bieżąco usuwane są wszelkie bugi w sofcie. Bezproblemowo działa karta Cyfry+, splittery i moduł CI Cyfrowego Polsatu.
 

aro_w

New member
Musze sprawdzic , ale zdaje mi ze blidnscan jest w tym boksie. Nie patrzalem pod tym katem ale wydaje mi sie ze rzucilo mi sie to w oczy.
 

krzychu63

New member
Ja mam Golden Media Unibox 9080. Za 500 zł mam tuner Combo. Wybrałem ten tuner bo ma oficjalnego dystrybutora w Polsce, ma oficjalne forum i na bieżąco usuwane są wszelkie bugi w sofcie. Bezproblemowo działa karta Cyfry+, splittery i moduł CI Cyfrowego Polsatu.
Mam zamiar go kupić i zbieram informacje. Na jakim splitterze chodzi u Ciebie i jak wygląda aktualnie odbiór kanałów Cyfry po wprowadzeniu przez nią CA ID 1813.
 
Do góry