Linbox Avira 300HD

Vaderus

New member
Bez reklam
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tunerem Linbox Avira 300HD?

Mam w tej chwili AZBox Premium HD z C+ Prestiż (CI) i Polsat HD (CAM). Chciałbym drugi tuner do domu, który oczywiście da się "sparować" z AZBox'em i na obu będę miał obraz - wszystko wyłącznie w obrębie sieci w domu - nic więcej ani dalej mnie nie interesuje.
Chciałbym również, aby drugi tuner mógł też odtwarzać filmy (DIVX i MKV) oraz MP3 i JPG. Z opisów wychodzi, że ta Avira to umie - ale jak jest w rzeczywistości?

To co oferuje AZBox jest dla mnie w 150% zadowalające - drugi tuner musi być jednak tańszy ale też odtwarzać multimedia (z serwera NAS lub bezpośrednio z udostępnionego dysku).

Jeśli ktoś ma lepsze propozycje (cena zdecydowanie poniżej 1000zł), to proszę o swoje typy i dlaczego. Chodzi mi jeszcze po głowie Ferguson Ariva 100???
 
Ostatnia edycja:

Vaderus

New member
Bez reklam
prawie miesiąc.... i cisza.... czyżby Avira 300 to "tuner-widmo"... znaczy się istnieje ale nic poza tym się wokół niego nie dzieje ???
 

mordimer

New member
Ja mam Avire 300 HD... opinie co do tego tunera sa podzielone i chyba reasumujac wszystko to przewazaja te na jego niekorzysc. Praktycznie nie ma wsparcia.. ostatni soft ktory wyszedl praktycznie nic nie polepsza, nie poprawia... ydaje sie ze tuner ma duze mozliwosci ale bez softu to juz chyba pojdzie w zapomnienie...

pozdrawiam
 

cr00x

New member
Aktualnie dostepny jest juz soft 1.84
4shared.com/file/SC7tadJH/Linbox_AVIRA300HD_184.html]Linbox_AVIRA300HD_1.84.rar

przed wgraniem zaleca się przywrócić ustawienia fabryczne, W AVIRZE 300HD po przywróceniu ustawień fabrycznych trzeba włączyć PATCHA "F1 000"


Co do samego tunera, to obraz ma duzo ladniejszy niz np. OpenBox S9.
Dla mnie najwieksza jego dolegliwoscia jest brak timeshiftingu (a w OpenBox S9 timeshifting jest).
 
Do góry