Który Ferguson do cyfry

Szemot

New member
Będę zaopatrywał się w multiroom do C+ i potrzebować będe dekodera ale koniecznie nagrywającego na nośnik USB. Nie mam też obecnie za dużego budżetu (max 600zł). Zastanawiałem się nad Ariva 200 bądź nad Ariva HDcombo. Właściwie róznice między nimi są głównie w wyglądzie (na korzyśc raczej tego drugiego) a także to, że Combo ma takze tuner DVBT który czasem się przydać moze np podczas niezłego deszczu gdy cyfra nie odbiera bądz do tego żeby oglądać Polsat. Słyszałem od ludzi negatywne opinie o Ariva 200 jesli chodzi o jakośc obrazu ale to tylko ploty i nie wiem czy ktoś może to potwierdzić. Czy jesli chodzi o jakość sprzętu i jakość obrazu to możecie polecić któryś własnie HD Combo bądz Ariva 200? A może jakiś inny?
 

Szemot

New member
A czemu akurat ten Opticum? Swoją drogą jeśli chodzi o sam wygląd to trochę tak samo kiczowo jak ta Ariva 200 wygląda heh.

Takie jeszcze dodatkowe pytanie. Czy dwugłowicowy tuner znajdzie się poniżej 1000zł czy to tylko w sprzęcie z wyższej półki. Bo szukam w necie i wszystko jednogłowicowe
 
Do góry