Philips PVR HD

maciek49

New member
Witam, mam problem z philipsem z cyfry. Od gradobicia w Warszawie, które było kilka tygodni temu nie mam podstawowych kanałów jak TVP1, TVP2, Canal+- 20, 21, 23 , 44 programy. Mam canal + HD więc nie oglądam kanałów 21 i 23. Dekoder jest dobrze ustawiony. Podłączony przez Twina. Wyjście satelitarne 2 i przez HDMI. Jest problem w tym, że, gdy chcę wyszukać programy , nic się nie dzieję. Jest ciągle 0% i " nie wyszukano żadnego programu ", co to może być ? Siła sygnału jest 4,5 przy konwerterach pojedynczym i twinie. Znam się trochę na tym, ale może antena się jakoś odłączyła ? Nie sprawdzałem jeszcze jej, ale chyba powinno być ok , jak siła sygnału jest na 4,5.

Prosze o pomoc.
 

Szemot

New member
Siema. Jesli problem jeszcze aktualny to typowy problem przesunięcią anteny przez co nie odbierasz jednego transpondera czyli wszystkich kanałów z danej częstotliwości 10892H czyli pdstawowej częstotliwości Cyfry+. Dlatego nie odbierasz 1,2, C+ i C+ Film ale HD jużodbierasz. Nie odbierasz tez Hallmark, i movies24 oraz jesli byś miał inny dekoder a nie HD to także nie odbierał byś radio Cyfra+. Wystarczy skorygować antenę. Najlepiejj zadzwoń na infolinie techniczną C+ (z samego rana najlepiej bo inaczej czekasz 20min w kolejce i Ci wszystko powiedzą krok po kroku jak to zrobić. Chyba, ze nie chce Ci się dzwonić to tu mogę powiedzieć ale to troche dłużsyz tekst by był. Bez przesunięcia anteny sie nie obejdzie
 
Do góry