Monobock Single -tyko jaki??

marfm76

New member

domestos

New member
Kupił bym drugi model tzn. Golden Interstar GI-205 HDTV.
Nie kupuj na Alegro, nie wiesz czy będzie sprawny, pewnie używany bez gwarancji.
 

marfm76

New member
Dzięki za odpowiedź. Też słyszałem dużo pozytywnych opinii o GOLDENACH. Pojeżdżę jeszcze po mieście ale w tym "zapyziałym" Opolu nie ma porządnego sklepu z akcesoriami RTV. Byłem dziś w MediaMarkt i jestem załamany -jeden monoblock w dodatku z tlumieniem 0.3 dB i to za cenę 258zł!!!
 

marfm76

New member
domestos;508372... napisał:
W 0.1dB nie wierz bo to najczęsciej marketing ...
Właśnie już gdzieś też wyczytałem że pojawiły się konwertery z oznaczeniem 0,1dB -tylko, że to podobno jest chwyt marketingowy. Większość ludzi wypowiada się, że maksymalnie rzeczywisty dB jest na poziomie 0,2.
Poza tym, na co jeszcze zwracać uwagę oprócz wartości dB? Jeszcze jedno, przy opisach konwerterów można przeczytać: do czaszy 80....do czaszy 70...do czaszy 90... itp (nie znalazłem takiego, żeby był polecany jednocześnie do 80 i 90). Jaki mam kupić do czaszy owalne 80/90?? Na jednym forum wyczytałem, że powinno się brać taki, który jest "dedykowany" do rozmiaru szerokości czaszy czyli w moim przypadku do 80. Czy tak jest faktycznie??

P.S. Znalazłem w jednym sklepie jeszcze taki konwerter: INVERTO BLACK PRO Konwerter Monoblock Inverto Black Pro - Hollex.pl - największy polski sklep internetowy ze sprzętem TV-SAT oraz DVB-T
Sprzedawca go bardzo poleca i nie musiał bym zamawić przez internet bo go ma na miejscu. Co o nim sądzicie?
 
Ostatnia edycja:

marfm76

New member
Inverto to jedna z najlepszych firm , możesz śmiało zakupić ten konwerter.
Właśnie taki zakupiłem :)
...ale czarnego bym nie kupił dlatego że mocniej się nagrzewa przez słońce niż w białej obudowie i może elektronika fixować....
Qrcze, o tym nie pomyślałem a nie było mnie na miejscu, żeby zobaczyć Twoją odpowiedź. Mam nadzieję, że jakoś będzie się sprawował, bo przecież jakieś testy na pweno przechodził, skoro został dopuszczony do sprzedaży -poza tym jest roczna gwarancja jak by co :). W każdym bądź razie jakość sygnału mam o wiele lepszą niż do tej pory jak miałem 2 konwertery (z zezem na Astre) z firmy COMSAT.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Szanująca się firma nie wypuści urządzenia które mogło by zepsuć jej reputacje , a przez to utratę klientów których póżniej jest ciężko odzyskać:blagam:. Tak więc ja bym się nie martwił że mam konwerter w czarnym kolorze , najważniejsze że jesteś zadowolony z odbioru programów tv.
 
Do góry