Jaki HD PVR do 2000 zl

Nighthawk1964

New member
Witam.
Od razu zaznaczam, że znam się na tym sprzęcie jak koń na gwiazdach więc od razu do rzeczy:
Kończy mi się umowa PS i będę zawierał nową. (PS bo ma F1)
Chcę kupić CAM i przyzwoity tuner z HDD 500GB przeznaczając na to do 2.000 PLN. Szperałem po Internecie i szczerze mówiąc niewiele z tego wynikło. Brałem pod uwagę: Ariva TT, TOPFIELD TF 7710 HD PVR (500 Gb) ale ilość różnych modeli innych firm spowodowała u mnie totalny reset i kompletnie nie mam pomysłu jak wydać pieniądze.
Proszę, nie odsyłajcie mnie do testów a raczej proszę o rzeczowe opinie.
Dzięki,

Piotr
 

ernet

Active member
Bez reklam
Polecam TECHNISAT Digicorder HD S2X Plus . np. tu:
Odbiornik TechniSat DigiCorder HD S2X Plus 160GB czarny - Hollex.pl - największy polski sklep internetowy ze sprzętem TV-SAT oraz DVB-T

Sam mam Technisata HD8-SX-bez HDD.Najlepszy obraz z wielu innych. Nie tylko moim zdaniem. Poza tym proste i zrozumiałe Menu.Fantastyczny wyświetlacz z pełnymi informacjami , itd,itd.Ale kupiłem zewnetrzny dysk twardy 3,5" i podłaczyłem pod USB i nagrywa wszystko,aż miło. Oczywiście możesz wybrać modele,które przytoczyłeś, ale.... poczytaj różne Fora.
 
Ostatnia edycja:

kriswas

Member
Bez reklam
Ja natomiast poleciłbym Tobie Dreambox DM 800 PVR. Cena ok. 1700-1800zł w zależności od kursu euro.
 

LTS

New member
Na niemieckiej stronie TechniSata piszą o nowym odbiorniku DIGIT ISIO S1 z przeglądarką Internetową i nagrywarką za 350 euro. Ciekawe czy u nas można coś takiego kupić? Wiecie może coś na ten temat?
 

tommiyacht

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na niemieckiej stronie TechniSata piszą o nowym odbiorniku DIGIT ISIO S1 z przeglądarką Internetową i nagrywarką za 350 euro. Ciekawe czy u nas można coś takiego kupić? Wiecie może coś na ten temat?

podobno planowana dystrybucja przez polskiego technisata - czerwiec. Dostępne w tym momencie w niemczech egzeplarze nie nadają sie na rysek polski takze sie nie napalaj. ale jak sie pojawi w Polsce to bede sledził losy tego tunera, z opisu wygląda ok !
 

GerbaPL

New member
Polecam ci Topfielda 500GB który jest naprawdę dobry, ale multimedialny technisat z 3-letnią gwarancją też jest niezły.

Pozdrawiam
 
Do góry