jaki splitter dziala z philipsem cyfry?

pabloo72

New member
Witam, pytanie jak w temacie, szukam splittera z wyjsciem na 2 telewizory, prosze mi polecic model który NAPEWNO dziala z dekoderami HD Philipsa gdyz kupilem nSplitter który nie zadzialal z dekoderem Cyfry model DSR 6201/91. W opakowaniu nSplittera jest errata ze nie dziala poprawnie z procesorami wizji STi710x i zaleca sie wymiane dekodera na nowszy model. Najlepsze jest to ze nawet najnowszy PACE PVR Cyfry+ posiada procesor z tej nie dzialającej serii.Nie interesuje mnie wymiana dekodera lecz kupno sprawdzonego i dzialającego z nim splittera.Czy ktos ma taki i moze go polecic bedac pewnym ze zadziala z DSR 6201/91?
 

acton777

New member
Bez reklam
Z mojego doświadczenia:
Działają na 100% bezprzewodowe: Clone+, RFLink 100/600; przewodowe: BIG II, SMAL II, Greeneight.

Kiedyś nie działał lub działał słabo ze SmartWi. Najnowszy soft splittera wiele poprawił- ale osobiście nie ryzykowałbym kupna.
 
Ostatnia edycja:

pabloo72

New member
Jestem zaskoczony brakiem odpowiedzi, u mnie problem juz rozwiązany dekoder pochodzil z pierwszej partii produkcyjnej i posiadal wade w/w procesora , zostal wymieniony na taki sam ale wyprodukowany po 2007 roku bo to ma gwarantowac wg producenta nSplittera poprawną prace i faktycznie tak jest.Nie kazdy ma dekoder na wynajem i nie kazdy bedzie mogl tak zrobic ale moze moja odpowiedz komus sie kiedys przyda.
 
Do góry