Hds-400e

Adax01

Member
Witam! Zakupiłem wczoraj CP z dekoderem HD HDS-400 i mam problemy:
1. sygnał z pilota amplitunera Denon jest przechwytywany przez dekoder i dekoder i przełącza programy podczas zmiany siły głosu, a czasami nawet wyłącza dekoder!
2. Wczoraj zauważyłem, że pilot prawie w ogóle nie działa. Wymiana baterii i to samo. Okazało się, że w instr. zapisali, że żarówki energooszczędne mogą to powodować, hihihi. Gdzieś już czytałem, że dodatkowo refleksy i odbicia to powodują i ponoć zmiana rezonatora w pilocie na 432 lub 485 -ale czy to na pewno pomoże?
3. Format obrazu -tragedia! To już na kablówce było lepiej. Np. TVN ma pasy na dole i górze -tak nadaje i tak ma być? Ustawiłem na dekoderze 16:9 Pełny, a na TV Aspect=Auto.
4. Niby 1mc full oferta (pakiet familijny) ale już dzisiaj (2-gi dzień) CP wyłączył ją. Info mówi, że w ciągu 48h dadzą ponownie... Jest na to jakaś rada? Posiadam TX50 i ampl. denon. Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

Sławo

New member
HDS 400E dlczegooooooooooo!!!!!

Witaj Kolego, mam ten sam kłopot, co Ty. Po włączeniu nie ma komunikacji pomiedzy pilotem a dekoderem.... cuda wyczytałem: od kondensatorów elektrolitycznych po koncentryki i konwertory a durna baba w Polsacie kazał mi zamienić końcówki hdmi pomiędzy LCD a dekoderem. Jaja opadają!!! Dekoder jest na "obserwacji" w serwisie Polsatu i du...a goście dzwonią i meldują że wszystko hula aż miło...... nie mam żarówek enegrooszczędnych, generatora każdych częstotliwości, akceleratora i bomby atomowej w pobliżu, zaznaczam i co???? Kto podpowie z łaski swojej???:x
 

Graco_32

New member
Mam koledzy to samo Po dłuższym nieużywaniu pilot nie włącza dekodera Mam pakiet max z drugim dekoderem familijnym i o dziwo w tej sytuacji pilot z familijnego potrafi włączyć dekoder Dodam ze po włączeniu drugim pilotem albo przyciskiem na samym tunerze pilot już współpracuje ze sprzętem Poza tym dekoder jest ok W punkcie sprzedaży wymienili mi pilot ale bez zmian
 
Do góry