Instalacja dwóch dekoderów NC+

leonid113

Member
[FONT=&quot]Witam. Koledzy może ktoś jest oblatany w tym temacie.Zaznaczam że nie jestem jakimś znawcą ale, ma na dzień dzisiejszy dwa dekodery HD NC+ na kartę podłączone do konwertera i zeza. Przy antenie są jakieś dwa rozdzielacze jeden pewnie do "sumowania" sygnału z dwóch główek a drugi do rozdzielenia sygnału na dwa dekodery, tak myślę :). Chcę zmienić jeden z dekoderów na dekoder Canal+ 4K ULTRABOX+ z dyskiem twardym. Wiem, że aby odbierać sygnał i nagrywać w 4K do nowego dekodera muszę mieć podciągnięte dwa kable, albo konwerter UNICABLE i to chciałbym zastosować aby go nie ciągnąć(brak miejsca). Rozumiem że sygnał z obu główek będzie na starym dekoderze, ale co zrobić abym na nowym miał również sygnał z Eutelsatu i Astry bez drugiego kabla? Może ktoś ma rozwiązanie co trzeba zrobić i może jakiś schemat pomocniczy.[/FONT]
[FONT=&quot]Pozdrawiam i dziękuję z góry.[/FONT]
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jedno pytanie po co Ci na dekoderze cyfry sygnał z astry? Dawniej gdy dawało się je przerobić to rozumiem ale teraz?
 

leonid113

Member
Oglądam czasami programy obcojęzyczne z całego świata :). Uwielbiam też programy z Chorwacji gdzie od czasu do czasu bywamy. Z tym ostatnim to coś się chyba zmieniło bo HRT brak?. Jeżeli Wiesz gdzie mogę teraz pooglądać ten program to proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.
 
Do góry