Dekoder do nc+. Błąd odczytu karty Clone +

Greykk

New member
Witam. Szukam dekodera do 500zł platforma nc+. Zależy mi na sprawnym działaniu, dobrej jakości obrazu i żeby kanały zgadzały się z oryginalnymi. Aktualnie używam Clone +(bezprzewodowy) i oryginalny dekoder przestał działać po aktualizacji co pół godziny wyświetla się komunikat "nc + błąd odczytu karty, skontaktuj się z biurem klienta". Wydaje mi się że po prostu zbyt długo Clone przesyłka kody. Nc +się wycwaniło I wprowadziło zmiany, dekoder czyta że czas jest zbyt długi i blokuje karte. Po ponownym włączeniu i wyłączeniu wszystko działa. Komunikat wraca po pół godzinnej pracy. Mam jeszcze dwa dekodery wlasne firmy Ferguson i na nich działa bez zarzutu, ale denerwuje mnie nie ta sama lista kanałów. Są porozrzucane po wszystkich numerach.
 

Gie

Member
Bez reklam
https://satkurier.pl/news/173353/dekoder-pace-od-nc-przestaje-dzialac-ze-splitterami.html
Gdyby dostał tę aktualizację to w ogóle by nie działał. Jeśli działa przez jakiś czas to przypuszczam że coś jest nie tak ze splitterem. Jeśli wyciągniesz kartę z jednego lub obu Fergusonów to dekoder z nc+ też przestaje działać po jakimś czasie? Karty które obecnie działają w splitterach nc+ ma wycofać do końca 2019 roku. Przy czym niektóre już przestają działać. Można coś tam pokombinować ale to kwestia czasu kiedy oglądać nc+ będzie można tylko na ich dekoderach lub ich module CI, jak uda się go dostać.
 

Greykk

New member
Na dekoderach od Fergusona działa z kartą od Clone, a na dekoderze nc+ z oryginalną kartą działa, a z kartą od Clone widać że częściej pobiera kody po mrugajacym światełku, działa ale do Pewnego czasu. Później wyświetla się' błąd odczytu karty skontaktuj się z biurem obsługi klienta ". Ma to pewnie coś na celu. Dokładnie chwilę przed tym jak to zaczęło się dziać miałem aktualizacje dekodera :). Proszę poleccie mi jakiś dekoder. Zależy mi żeby były tak oryginalnie jak w nc kanały poukładane, jakość obrazu i mało się wieszał :)
 
Do góry