Konwerter unicable - jaki wybrać?

Kowolinho

New member
Dzień dobry.

Mój niedoszły konwerter uległ uszkodzeniu własnie na złączu unicable, stąd poszukiwania nowego.

Do tej pory korzystałem z konwertera firmy Blueline (satsklep.pl/pl/p/Konwerter-Unicable-BL-SCR21/1685), jednak uległ on uszkodzeniu w zasadzie tuż po zakończeniu gwarancji.

Poszukuję więc nowego, domyślnie podpinanego do dekodera NC + (póki co, turbobox). Czasza anteny ma średnicę 90 cm.

Skłaniam się raczej ku Inverto, ale znalazłem tez propozycję Sharpa - pytanie, czy któryś z tych dwóch będzie odpowiedni czy może są inne możliwości, których na ten moment nie znam?

allegro.pl/konwerter-unicable-quad-twin-inverto-evobox-nc-i6857160284.html
allegro.pl/konwerter-unicable-polsat-evobox-pvr-multiroom-nc-i6808967889.html
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Oba konwertery będą dobre ,z tym że Inverto jest znaną firmą .Często głównym kryterium wyboru jest podawany współczynnik szumów ,co ciekawe im firmy są mniej znane tym podają mniejsze wartości (już chyba widziałem 0,1db) .Niestety te pomiary są robione tak ,że bierze się kilkadziesiąt sztuk i nich wybiera się ten o najlepszych parametrach i ten parametr dotyczy całej serii .Praktycznie tylko dwie firmy są w stanie zapewnić powtarzalność - Invacom i Televes

Wracając do Twojego postu bardzo dobrą alternatywą może być wspomniany Televes to uznana firma zawsze podająca w parametrach prawdziwe wartości .Jeżeli Ci nie będzie przeszkadzać jaskrawy pomarańczowy kolor, to jest to bardzo dobra alternatywa dla tych które wymieniłeś
 
Ostatnia edycja:
Do góry