Tuner dla kompletnie zielonego

natash

New member
Witam,

Przeniosłem się do domku, mogę na dachu złaożyć talerz i nie wiem kompletnie na co zwrócić uwagę przy wyborze tunera, możecie coś doradzić, jakie usługi on może mieć? Mam dostęp do Internetu, także jak coś z tym związane to również może być brane pod uwage.
 

digitalus

Banned
Witam
Zalezy od tego co lubisz ogladac i ile jestes sklonny zaplacic za miesieczny abonament.
Jesli lubisz np ogladac pilke nozna to wybor moze byc tylko jeden nc+ lub telewizja na karte.

Promocja platformy nc+ - zamów najlepsze promocje przez internet lub telefon

Jesli nie chcesz nic placic to wybor polskich kanalow fta nie jest duzy.


Free TV from Poland - LyngSat

Kolorem bialym oznaczone sa kanaly ktore nadaja tylko przez internet.

Najlepiej zainstalowac dwa konwertery na hotbirda i astre.

Z astry 19,2E ponad 20 niemieckich kanalow hd niekodowanych.Oznaczone jasnym kolorem.


Kanały HDTV - KingOfSat
 
Ostatnia edycja:

natash

New member
Mi bardziej przy wyborze dekodera chodziło o możliwośc odpalenia czegoś z ipla lub podobnego serwisu po podpięciu go do internetu. Na płaten tv mi nie zależy, bo nie oglądam prawie wcale TV, trochę żona i dzieci, ale co chcią włączyłbym im właśnie na przykład na IPLA
 

ah-55

New member
Witam,moge CI podpowiedziec na swoim przykladzie.Cenie niezaleznosc,wiec zadnego abonamentu i umowy.Mam tuner sat. combo czyli tv sat i naziemna pakiet SMARTHD na doladowanie,do tego znam w miare niemiecki wiec z ASTRY ogladam duzo ciekawych programow w HD za darmo.Talerz nie musi byc na dachu,czasami wystarcz 2m. rury w ogrodzie tylko na sztywno,bo najmnieszyruch i wychodzi info brak lub slaby sygnal,to tyle.pozdrawiam.
 

oneangi

New member
tunery z największym wsparciem IPTV duża ilość darmowych kanałów to np mało znane w Polsce Medi@link lub wsparcie inne Qviart np. model Combo
 

Nyah

New member
Dzień dobry,
Też jestem mało obeznany w temacie. Od tygodnia mam TV Philips 40PFL8605k/02. Ambilight. Linux w nim jest jak żółw. A przeglądaniu NetTV można zapomnieć.
Szukam Tunera SAT z USB 3.0, bo mam takie dyski. I żeby można było na nie nagrywać audycje TV.
Dodatkowo żeby można było przeglądać cda, zalukaj, wieć musi mieć flash i html5. Po prostu taki mały kombajn. Można było ustawić opóźnienie obrazu aby dopasować do ścieżki dźwiękowej. Bo już się spotkałem z tym problemem.
Do tej pory znalazłem takie z androidem.
qviart undro 2.. ma usb 3.0 i tylko jedno usb 2.0 *(szkoda) ale jest tylko na jedną kartę.
Amiko A3.. brak USB 3.0.. nie wiem czy jest wyższy model.

Ważne aby można było wpisywać adresy stron z tabletu albo dołączonego pilota. Widziałem też, chyba to było w smart tv, że by wskaźnik myszki i a na pilocie panel dotykowy.

Nie wiem czy skybox ma coś w takich parametrach.. ale chyba ten vu+ solo. Ale może fachowcy znacie coś w niższej cenie?
Jestem wdzięczny za każdą poradę. Pozdrawiam
 
Do góry