Toshiba 32AV933 - czy ktos ma?

scigal

New member
Witam serdecznie - nosze sie z kupnem sredniej klasy TV LCD 32". Akurat w jednym z hipermarketów dojrzałem ten telewizorek za 999zł. Zastanawiam się czy się opłaca i tu pytanie do zorientowanych.
Czy ten TV potrafi otworzyć divxy oraz mkv? Czy radzi sobie też z napisami czy to już dla niego za dużo? Bardzo proszę o jakąś pomoc / poradę.
 

paeru

New member
Bez reklam
Ładnie świeci jak na najniższą półkę (o wiele lepsza czerń niż w Samsungu D400). Filmy mkv i divx odtwarza, co do napisów - .srt łyknie bez problemu, co do .txt - nie jestem pewien.
 

scigal

New member
Ładnie świeci jak na najniższą półkę (o wiele lepsza czerń niż w Samsungu D400). Filmy mkv i divx odtwarza, co do napisów - .srt łyknie bez problemu, co do .txt - nie jestem pewien.

Jeśli chcesz multimedialny - to tylko Samsunga 32d5000

Dzięki panowie za odpowiedz, szkoda, ze tak roznicie sie diametralnie w opiniach. 32D5000 na pewno jest fajny, podobnie jak X innych Samsungow za 1700zl. Ja sie pytam o ten konkretny model i chyba bede musial wziac pendrive i samemu sprawdzic. Ale dzieki za pomoc i porade.
 

scigal

New member
Zatem tak wyglada rozwiazanie - bylem w tym sklepie z pendrivem, podlaczylem gre o tron w .avi poszła oczywiscie napisow .txt nie dala rady odczytac, ale dalem sobie spokoj z tym TV gdy sie okazalo ze nie mozna przewijac divxow... Masakra, chyba doloze te pare stowek i kupie ten EH5000..
 
Do góry