Toshiba 40vl 748 chmura

czarny03

New member
Witam dziś rano zobaczyłem taką plamę nad napisem na szybie po wewnętrznej stronie nie jest to para może ktoś miał już coś takiego ew co to może być czy jest to coś z matrycą
 

Attachments

  • P3100189.JPG
    P3100189.JPG
    33,8 KB · Wyś: 293
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale ta plama widoczna jest na obrazie ?
Czy chodzi Ci raczej o niejednolite podświetlenie?
Bo słabo widać na tym zdjęciu .
 

czarny03

New member
Na wyłączonym to widać i w ciemnych partiach obrazu wieczorem jest taki efekt coś jak światło latarki we mgle, na żywo to wygląda jak szyba zaparowana z 2 pasami jak byś palcem po niej przejechał znak v
 

Attachments

  • P3100189.JPG
    P3100189.JPG
    21,9 KB · Wyś: 238
Ostatnia edycja:

morbod

New member

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety nie.
Zgłoś do serwisu . Jak ja rozbierałem model to był nieszczelny i łapie kurz na szybę.
 

Geezer

New member
Mam podobny (jeśli nie gorszy) problem z LG - Made in Poland (!)

Szlag mnie trafił jak zobaczyłem ostatnio 42LE8500 kupionego prawie 2 lata temu za 4100 PLN dla rodziców ...

Dookoła na ekranie, POD SZYBĄ jakby zamglenie od pary wodnej, kurz lub mleczny nalot.
Szerszy pas u dołu matrycy...

Na szczęście TV działa nadal świetnie i jak jest włączony lub nie świeci się światło w pokoju tego nie widać.

W mieszkaniu się nie pali ani nie było cyklinowania czy innego remontu. Kurz z szyby ścierany TYLKO irchą na sucho od nowości (i to z całego ekranu a nie tylko wokół brzegów)

To był swego czasu flagowy model od LG !

fmrh40.jpg
 

czarny03

New member
Mój vl 748 podobnie ''miał'' posty wyżej 4 razy servis czyszczenie szyby i nic coraz gorzej napisalem reklamacje do Toshiby z opisem problemu-odpowiedz zwrot gotówki tv wysłany do centrali.
 

Geezer

New member
Nie mam innego wyjścia bo na niezgodność musiałbym go sam zapakować i wysłać do Redcoon do Bydgoszczy... a oni i tak na bank wysłaliby go dalej do serwisu LG
 
Do góry