"Błąd odtwarzacza multimediów" - Toshiba 32SL833

dawid_v22

New member
Witam. Jakiś czas temu pisałem o niedziałającym USB w tym TV. Okazało się, że tylko aparat jest niewykrywany. Kupiłem pendrive i działa. Ale teraz pojawił się inny problem - mianowicie zdjęcia i muzyka działają, a przy odtwarzaniu filmów .avi pojawia się "Błąd odtwarzacza multimediów". Co zrobić? Proszę o pomoc.
 

dawid_v22

New member
Panowie, okazało się, że filmy były uszkodzone, spróbowałem z innej "partii" i działają. Ale mam jeszcze jedno pytanko - jak ustawić napisy? Bo film leci ale bez napisów, które są w .txt. Wiecie może?
 

ssobie

New member
Witam. Jakiś czas temu pisałem o niedziałającym USB w tym TV. Okazało się, że tylko aparat jest niewykrywany. Kupiłem pendrive i działa. Ale teraz pojawił się inny problem - mianowicie zdjęcia i muzyka działają, a przy odtwarzaniu filmów .avi pojawia się "Błąd odtwarzacza multimediów". Co zrobić? Proszę o pomoc.
Generalnie w SL833 jest problem z avikami - rozwiazaniem jest transkodowanie do innego formatu...

Pozdrawiam
 

paeru

New member
Bez reklam
Panowie, okazało się, że filmy były uszkodzone, spróbowałem z innej "partii" i działają. Ale mam jeszcze jedno pytanko - jak ustawić napisy? Bo film leci ale bez napisów, które są w .txt. Wiecie może?

Napisy muszą mieć format ".srt". Najlepiej ściągnąć SubtitleWorkshop, otworzyć napisy, zmienić kodowanie na East Europe (po lewej) i zapisać jako SubRip.
 

636

New member
Panowie ja mam podobny a inny problem.

zrobilem aktualizacje softu po czym moge sobie odtwarzac z pena filmiki format avi.

ale jest problem bo po jakims czasie wywala film do menu odtwarzacza

jest pasek postepu i film podzielony jakby na rozdzialy ale wywala kiedy mu sie zachce...

jeden film po 15 minutach drugi po 23 no nie ogarniam
 

paeru

New member
Bez reklam
Może film nie jest w pełni ściągnięty, albo zawiera błędy? Na kompie OK, nic nie krzaczy w tych momentach?
 

636

New member
na laptoku wszystko jest ok... sam pomyslalem ze moze to jakies bledy ale jesli nawet to stara poczciwa xv635 sobie pieknie radzila a tu takie akcje...
 
Do góry