TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

kuncio

New member
ok wiec muszę dokonać aktualizacji oprogramowania, czy jeśli to zrobię z pendriva nie utracę gwarancji, ponieważ tak jak pisałem tv kupilem 2 dni temu :)
 

kudys11

Member
Po aktualizacji z pendrive nie traci się gwarancji.
I tu następuje paradoks ponieważ na sofcie sklepowym nie zrobisz aktualizacji online (podobno) a ostatnią online wersją na polskę jest soft TL838_6.4.0J.1

TL838_6.4.Z4.1 - jest wersją serwisową tzn wgrywają go serwisy
TL838_6.4.Z5.1 - poprawiona wersja serwisowa
 

kuncio

New member
wgrałem najnowszy soft pomimo tego youtube dalej nie działa, networm media player nie odtwarza filmów avi, a w filmach 3d puszczonych za jego pomocą nie można załączyć 3d - klikam na pilocie i nic :/ oraz kiedy odtwarzam filmy przez usb nie wyświetla napisów - wcześniej wyświetlało, prosze o pomoc wgrałem 6.4 z5.1
 
Ostatnia edycja:

kudys11

Member
youtube powinien działać - sprawdz połączenie internetowe
network media player - 3D nie działa a co do avi to powinno działać, napisy muszą być w formacie STR aby TV je czytał
 

kuncio

New member
połączenie sieciowe ok, działa toshiba places, youtube niestety zawiesza się na logu :/ , co do avi przez nmc nie działają avi, napisy w formacie str działają poprawnie.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Spróbuj wejść na YT przez Toshiba Places w Video Places. Też miałem dziś problem w sklepie żeby odpalić YT, zarówno na Toshibie, jak i na Sharpie :p
 

krzyyh

New member
Też tak niekiedy mam z youtube że nie chce załapać, wtedy wyłączam je i włączam aż do skutku. Za kturymś razem zawsze załapie.
 

kuncio

New member
przez toshib places w cale nie można wejść - wyskakuje komunikat o tym aby zrobic to przez menu aplikacji, czy skoro film 3d nie działają przez network media player, to będa działać przez usb czy tylko hdmi?
 

mlabun

New member
Witam wszystkich forumowiczów
Posiadam Toshibę 40tl838 z softem 6.4.z5.1. Od kilku dni nie udaje mi się uruchomić Youtube, natomiast zauważyłem że pojawił się Skype w Video Places. Niestety nie działa. Inną rzeczą zaobserwowaną po zmianie softu jest brak reakcji TV na naciśnięcie przycisku Toshiba Places na pilocie. Dwukrotne naciśnięcie klawisza Menu działa tak jak naciśnięcie klawisza 3D. Czy inni użytkownicy softu 6.4.z5.1 też tak mają?
 

Yaesu

New member
Witam wszystkich forumowiczów
Posiadam Toshibę 40tl838 z softem 6.4.z5.1. Od kilku dni nie udaje mi się uruchomić Youtube, natomiast zauważyłem że pojawił się Skype w Video Places. Niestety nie działa. Inną rzeczą zaobserwowaną po zmianie softu jest brak reakcji TV na naciśnięcie przycisku Toshiba Places na pilocie. Dwukrotne naciśnięcie klawisza Menu działa tak jak naciśnięcie klawisza 3D. Czy inni użytkownicy softu 6.4.z5.1 też tak mają?
Też mam tego softa i u mnie nic takiego się nie dzieje, przycisk toshiba places działa normalnie, menu też, natomiast po wejściu w skype mam tylko komunikat o problemie.
A youtube działa mi prawidłowo.
 

kuncio

New member
witam, mam pytanko, który soft jest najnowszy, dzwoniłem do serwisu w sprawie youtuba i serwisant twierdzi że to wina softu, wg jego informacji najnowszy jest 6.4.0R.1 ,powiedział że jeśli nie pomoże wgranie tego softa to podjedzie do mnie, aktualnie mam 6.4.z5.1, pytanie czy na R bedzie działac mi youtube?
 

kuncio

New member
niestety na żadnym sofcie nie działa mi youtube ;/ próbowałem zrobić tak jak radził kudys ale niestety nic to nie dało, jakieś sugestie? i może jakieś wieś wieści co z tym skype ?
 

kudys11

Member
JA nie mam żadnych problemów z Youtube, a co do Skype to potrzebna jest na pewno kamera z mikrofonem (pewnie dedykowana dla toshiby za nie male pieniądze inni producenci oferują taką przystawkę za ok 600zł) więc nie ma co się podniecać Skype w TV
 
Do góry