Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Toshiba > TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Jan 2012
06-01-2012, 17:38
Domyślnie

Cytat:
Napisał andyw Zobacz post
Witam wszystkich posiadaczy tego modelu, i chciałem powiedzieć że ja go kupiłem w Avansie za 2500 zł i w komplecie była jedna para okularów gratis. Co do telewizora, to po miesiącu użytkowania stwierdzam że jest super.
Teraz mają go za 2799 z dwiema parami!

Cytat:
Napisał kiki Zobacz post
Dzięki za celne uwagi. Sprawdziłem dokładnie w Toshiba Polska wszystko i - nie ma okularów w komplecie i nie na Resolution +
Sorry - za błąd .
A jak byś miał wziąć tą Toshibę lub LG 42LW5500, to który lepszy?

Ostatnio edytowane przez muksa ; 06-01-2012 o 17:54
Odpowiedź z Cytatem
muksa jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Junior Member

Meldunek: Oct 2009
06-01-2012, 21:16
Domyślnie

Też dosyć długo przymierzałem się do tego tv , w końcu się skusiłem. Tak jak kolega wyżej, również brałem pod uwagę ofertę LG. Postawiłem na Toshibę - 3d w dużo lepszej jakości(wyższa rozdzielczość), równomierniej podświetlona matryca (co widoczne było nawet na sklepie), lepsze oddanie kolorów, większe możliwości konfiguracji całego sprzętu. NIe bez znaczenia były też zastosowane materiały - produkt japońskiej firmy jest ładniejszy, smuklejszy. Po nieco ponad 3 tygodniach użytkowania mogę z czystym sumieniem polecić ten tv każdemu, komu zależy na jakości. Cieszy mnie to, iż test Kikiego potwierdził mój wybór.
Odpowiedź z Cytatem
tomek8787 jest offline
Member

Meldunek: Sep 2010
07-01-2012, 22:14
Domyślnie

A jak oceniasz stopień ściemniania obrazu przy oglądaniu przez okulary 3D? Chce kupić rodzicom ten TV. Boję sie tylko że może być tak jak na moim Panasie VT20 - żeby w miarę komfortowo oglądać w 3D szczególnie ciemniejsze sceny w filmach muszę praktycznie zawsze ustawic obraz na tryb dynamiczny. Nie wiem czy to wina plazmy czy aktywnych okularów...
Odpowiedź z Cytatem
jbravo jest offline
reklama

Junior Member

08-01-2012, 04:52
Domyślnie

A wie ktoś może jak mieć dostęp do standardowego youtube? Mam tylko taki pasek z video i nie wyświetlają mi się np. teledyski tylko jakieś wideo, które normalnie jest usytuowane gdzieś daleko w wyszukiwarce. A i czy jest opcja, żeby przeglądać normalnie strony www?
Odpowiedź z Cytatem
rafcioojrz jest offline
Junior Member

Meldunek: Oct 2009
08-01-2012, 21:30
Domyślnie

Cytat:
Napisał jbravo Zobacz post
A jak oceniasz stopień ściemniania obrazu przy oglądaniu przez okulary 3D? Chce kupić rodzicom ten TV. Boję sie tylko że może być tak jak na moim Panasie VT20 - żeby w miarę komfortowo oglądać w 3D szczególnie ciemniejsze sceny w filmach muszę praktycznie zawsze ustawic obraz na tryb dynamiczny. Nie wiem czy to wina plazmy czy aktywnych okularów...
wiesz, w Twoim przypadku to jest pewnie pół na pół - plazma świeci faktycznie "ciemniej" od leda, okulary aktywne też swoje robią. W przypadku tej Toshiby jest całkiem nieźle. Telewizor gra na standardowych ustawieniach, nieco pozmienianych przeze mnie i jest naprawdę ok. Nie ma problemu nawet jak w pokoju jest jasno. Obraz jest troszkę ciemniejszy, ale na pewno nie aż tak, że przeszkadza to w oglądaniu. Ogólnie, tryb 3d w tym tv mocno daje radę. Zaliczyłem na nim Uncharted 3 i nowego Batmana w 3d, nie czułem dyskomfortu czy zmęczenia, całość prezentowała się zacnie. Na Samsungu D406500 u mojego kumpla szczegółowość obrazu była dużo gorsza, podobnie płynność. Próbowałem to poustawiać , szczegółowości nie dało się osiągnąć lepszej, z płynnością było lepiej, ale i tak gorzej niż w tej Tośce.

Tak jak pisałem, za taką kasę jest bombowo.
Odpowiedź z Cytatem
tomek8787 jest offline
Junior Member

Meldunek: Nov 2011
09-01-2012, 01:47
Domyślnie

Właśnie przymierzam się do zakupu TV i zastanawiam się nad prezentowanym modelem i Samsungiem UE40D6500. Róznica cenowa, dodając okulary 3D (2 pary) i moduł Wi-Fi do Toshiby, robi się już mało znacząca. Tak więc biorąc pod uwagę sam obraz, który TV wypada lepiej? Nie interesuje mnie obraz w 3D, może jest taka Toshiba bez 3D? I jak jest z odtwarzaniem filmów w Toschibie (czego nie odtwarza z USB)?
Odpowiedź z Cytatem
mmichael jest offline
Junior Member

09-01-2012, 13:14
Domyślnie

Witam.Mam pytanie do posiadaczy tego modelu jaką posiadacie wersję firmware.

Moje dane.

6.0.08.1 Sep 13 2011 - 47.7.03.1

MBOOT Version 00474674

MFC Version 240226

Według rozpiski dostępnych firmware ten jest najnowszy 6.3.0C.1 . Jednakże mój telewizor nie znajduję go podczas próby aktualizacji

Ostatnio edytowane przez kokoszpolska ; 09-01-2012 o 13:17
Odpowiedź z Cytatem
kokoszpolska jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania