Toshiba 46YL863 CEVO ENGINE, 3D Full HD, 800 Hz ACTIVE MOTION RATE, PRO LED 32 - test

przemyslit

New member
Co oznacza litera "G" w modelach 46YL863G lub 46WL863G?
Na stronie toshiby nie ma takich modelów.
Czy to jest jakiś chwyt marketingowy stosowany przez sklepy z rtv?
 

paeru

New member
Bez reklam
G oznacza region, w którym dystrybuowany jest produkt - w tym przypadku Europa, bez Rosji, Francji i Anglii.
 

Jacenty68

New member
Czy ktoś z szanownych forumowiczów może się pochwalić jak w jego ocenie sprawuje się ten telewizor w warunkach domowych, nie laboratoryjnych?
 

Jacenty68

New member
KiKi jesteś profesjonalistą, patrzysz na telewizory trochę inaczej niż szary nabywca. Moje poszukiwania tv zaczęły się od LG, potem PHILIPS a teraz TOSHIBA. Bola mnie oczy od czytania forów a konkretnej, ostatecznej decyzji brak. Przygladam się TOSHIBIE. Najpierw 47vl963 a teraz WL863. Przy pierwszym 3d passiv, drugi active. Chciałem najpierw pasywne 3D, teraz godzę się na aktywne 3D. WL863 w zestawie nie ma binokli, trzeba dorzucić ok. 400 zł za dwie sztuki i to mnie zraża. Z drugiej strony jakość obrazu. Mam pytanie, jak oceniasz wierność przekazu modelu 863 w standardowych, fabrycznych nastawach? Telewizor był mierzony przez Ciebie po kalibracji. Czas na poszukiwania TV dobiega końca, 19 marca za chwilę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bierz 46YL 863 , jest z okularami i w super cenie.
A Cevo robi swoje. Po kalibracji gra znakomicie.
 

pener77

New member
>> >> witam ... telewizory są produkowane w Polsce , wersja na Europę .
>> >> wystawiamy fakturę Vat z numerami seryjnymi sprzedawanego modelu , na
>> >> ewentualny serwis klient się udaje do najbliższego serwisu Toshiby
>> >> w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny , mailowy lub przez

Takiego mejla otrzymałem od tego sklepu.

To jest sklep elektromedia
 

pener77

New member
Miałem juz kontakt ze sklepem który sprzedał mi produkt z niemiec Toshiba ZF355, i musiałem go raz wysłać na gwarancje, trwalo to 1 miesiąc i ogólnie nie było problemu jak naprzykład kilka lat temu z digitalo.\, cena jaka oferują za wl863 i yl875bjest bardzo atrakcyjna.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
>> >> witam ... telewizory są produkowane w Polsce , wersja na Europę .
>> >> wystawiamy fakturę Vat z numerami seryjnymi sprzedawanego modelu , na
>> >> ewentualny serwis klient się udaje do najbliższego serwisu Toshiby
>> >> w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny , mailowy lub przez

Takiego mejla otrzymałem od tego sklepu.

To jest sklep elektromedia

Ok, czyli wszystko w porządku. Był któryś sklep który sprowadzał sprzęt o tej samej nazwie z rynku azjatyckiego. I nie - nie była to Japonia :D
Ogólnie przy kupowaniu sprzętu ze sklepów Niemieckich mamy czasem problem z załatwieniem szybko gwarancji - trwa to czasem zamiast kilkunastu dni, nawet 2-3msc.
 

pener77

New member
Czyli oferta opiewajaca na kwote 3700zł jest dobra??
I jak wyglada sprawa lustra w wl863?? Jest wieksze lustro jak wl968??
 
Do góry