Proszę o opinie Toshiby 40RL838

Wołek 1967

New member
Witam! Chciałbym coś się dowiedzieć na temat Toshiby 40RL838 ,np. jak odbiera naziemną cyfrówkę ,obraz pod kątem i ogólnie plusy i minusy Tośki.Czy to dobry wybór dla całej rodziny? Szukałem na zagranicznych forach testów a tam nic niema .pozdr....:)
 

Wołek 1967

New member
pytam ponownie toshibę 40RL838

Witam! czy ktoś widział jak odbiera programy cyfrowe z anteny dachowej i czy obraz pod kątem jest do przyjęcia? może gdzieś są testy tego tv? proszę o odpowiedz!
 

paeru

New member
Bez reklam
42 853 to całkiem inny telewizor - u nas go nie ma, ale z wyglądu i funkcji zdecydowanie mu bliżej do 833, niż do 838 (która IMHO występuje w 40 calach, czyli ma całkiem inną matrycę).
 

Wołek 1967

New member
w sklepie RTV

Witam! dzięki za odpowiedz, być może mój stary kineskop zastąpię Tośką,mam jeszcze na ,,oku" Grundig 40 VLE 7131BF, bo Mam dwa tv grundig od ok.8 lat i zero awarii ,bo u nas w polsce innych marek nie ma jak samsung? tylko samsung,samsung ...i reszta.Byłem w sklepie i oglądałem nie samsunga to podszedł do mnie sprzedawca i szeptem do ucha,,pan lepiej wezmnie samsunga bo inne się psują"!!!!!!!!!!!!! dobre co? pozdr...
 
Ostatnia edycja:
Do góry