problemy z odtwarzaniem dźwięku DTS Toshiba 40 RL 838

sieniol

New member
Witam serdecznie,

Od kilku dni jestem szczęśliwym użytkownikiem TOSHIBY 40 RL 838 sprawuje się świetnie (bardzo dobrze ogląda się siatkówkę), wbudowany odtwarzacz MKV sprawuje się prawie doskonale. Nie odtwarza dźwięku w formacie DTS, problem nie występuje przy AC3.
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
 

paeru

New member
Bez reklam
Podejrzewam, że się nie da. Z telewizorów dostępnych na rynku chyba tylko Samsung radzi sobie z DTSem (jeśli się mylę, niech mnie proszę ktoś poprawi). Pozostaje jedynie Konwersja dźwięku z DTS do AC3 (w zależności od komputera, u mnie trwa to ok. 20 min).
 

BiegiHD

New member
Witam,
A możesz coś wspomnieć na temat odtwarzanie przez ten TV divx, mkv i może najważniejsze MP4 (takie mi wypluwa kamera cyfrowa samsunga) oraz obsługi napisów. Zależy mi bardziej na info jaka wielkość czy można zmieniać itd.. bo to że SRT a nie TXT to pewnie standard.

Generalnie jakość obrazu i 100 Hz prawdziwe czy jakieś udawane. Panel po czasach 8ms w specyfikacji oraz wielkości zapewne od Samsunga.
 

sieniol

New member
Hej, jeżeli chodzi o odtwarzanie obrazu to nie udało mi się jeszcze trafić formatu, którego by nie odtworzył (avi, mp4, mkv, flv).
Ma problem, jak wcześniej pisałem, na dźwięku w dts, ale idzie to spokojnie obejść.

jakość obrazu?... dla mnie super i osobiście uważam, że kładzie samsungi (w podobnej cenie oczywiście) niby jest to "100 Hz Active Motion Rate" elektroniczny wynalazek, ale działa, przy oglądaniu sportu [F1, siatkówka, noga] obraz jest płynny i nie występuje "rozmycie w ruchu".
pozdrawiam
 
Do góry