Toshiba 32lv833g

konieko

New member
Posiadam telewizorek Toshiba 32lv833 g. Zakupilem go w Saturnie w Niemczech. Po podlaczeniu do niego napedu USB i wlaczeniu filmow z napisami nie wyswietla mi poprawnie napisow z polskimi czcionkami lub napisy w niektorych filmach rozjezdzaja sie. Jest dostepny do niego nowy firmware? Ja niestety szukalem i zadnego nie znalazlem. Byc moze zle szukam i stad moj post.
Jest ktos w stanie mi pomoc?
 

paeru

New member
Bez reklam
Posiadam telewizorek Toshiba 32lv833 g. Zakupilem go w Saturnie w Niemczech. Po podlaczeniu do niego napedu USB i wlaczeniu filmow z napisami nie wyswietla mi poprawnie napisow z polskimi czcionkami lub napisy w niektorych filmach rozjezdzaja sie. Jest dostepny do niego nowy firmware? Ja niestety szukalem i zadnego nie znalazlem. Byc moze zle szukam i stad moj post.
Jest ktos w stanie mi pomoc?

Do tego modelu nie było jeszcze żadnej aktualizacji.

W jakim formacie zapisane są napisy? Proponuję zapisać je w notatniku z kodowaniem UTF-8, powinno pomóc na polskie czcionki.
 

paeru

New member
Bez reklam
Jasne. Otwierasz napisy w notatniku -> plik/zapisz jako/kodowanie (u samego dołu okna)/UTF-8/ no i zapisz.
 

krzysiekpg

New member
witam! podlacze sie pod ten temat i nie bede zakladal nowego. szukam telewzorka do pokoju mojego syna i ostatnio moja uwage przykul wlasnie ten model moze ktos kto go posiada moglyby podzielic sie swoim uwagami na jego temat?? napisze tylko ze planuje go podlaczyc do tuner cyfry i w nie dalekiej przyszlosci zakupic konsole do gier
 
Do góry