Toshiba 40 VL748 kurz za szybą

czarny03

New member
Witam,czy ktoś spotkał się z tym problemem co można zrobić czy servis może coś pomóc
nikt nie ma takiego zjawiska
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja się nie spotkałem z czymś takim.
Ale oczywiście zdecydowanie kontaktuj się z serwisem.
Szyba jest doklejana więc może się takie coś przytrafić.
 

cigane

New member
Bardzo byłem napalony na ten TV , aż wreszcie go ujrzałem i jestem rozczarowany...bardzo sztucznie ta szyba się prezentuje , już bardziej odpowiada mi model Toshiba 42SL833 jako jedyny który ma obudowę cienką wokół matrycy co daje efekt jak by był większy niż jest w rzeczywistości, wszystkie inne tworzą za szerokie czarne pasy obudowy dookoła matrycy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdemu podoba się widać co innego i niech tak zostanie.
Uważam że jest perfekcyjnie zaprojektowany , ale to wyłącznie moja ocena.

Obojętnie jaki serwis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś przyjechał model i w transporcie zbita była szyba .
Więc postanowiłem zerwać tę szybę okazało się że w kilku miejscach jest przyklejony klejem. I nie jest to ciągła linia kleju ale to są co kilka cm kropki. Więc nic dziwnego że kurz po prostu może się przedostać.
Oczywiście zgłoś do serwisu.
 

czarny03

New member
Był gość z servisu i tu zaskoczenie nie zna tego modelu tv pierwszy raz go widzi i ma z nim styczność pochwalił za czerń, co do usterki kazał czekać jak kurz się zbierze i będzie go na tyle że będzie mi przeszkadzał?zrobil zdjęcia i pojechał .jedyna ciekawa wiadomość to żeby szybę czyścić CIF do szyb ponoć nie zostawia osadu testowany przez niego i najlepszy ?
 
Ostatnia edycja:

czarny03

New member
Witam,ponownie mam znowu problem z tą przeklętą szybą czyściłem ją i pozostały widoczne smugi i ni jak nie idzie to wyczyścić na dodatek mazy jakimś cudem są po wewnętrznej stronie szyby co z tym zrobić servis był kazał czekać ale to jest denerwujące jak słońce oświetli szybę jedna wielka maza jak w samochodzie po zimie
 

lucek18

New member
te ślady od wewnętrznej strony widoczne pod słońce są w wielu egzemplarzach ja mam tak samo i bylo tak we wszystkich 3 modelach które wymieniałem plus paprochy...
http://www.hdtv.com.pl/forum/toshib...mienila-dotychczasowa-mysl-projektowa-33.html
tu też o tym pisałem nawet ostatnio jakaś użytkowniczka tego forum mi napisała pw ze tak ma i czy ja tak mam..ehh a taki fajny telewizor ,jestem ciekaw ile tych paprochów będzie po roku użytkowania a te smugi po wewnętrznej stronie wyglądają jakby zaparował..
 

czarny03

New member
u mnie to samo lewy górny róg i trochę po prawej na dole nic nie wim czy wezwać servis znowu przyjedzie jakiś fachman i karze czekać jak bedzie więcej tego dziadostwa,a jak wygląda sprawa wymiany tv na nowy, a tak na marginesie tracę zaufonie do TOSHIBY laptop też tosia wraca dziś z servisu
 
Ostatnia edycja:

lucek18

New member
ale np w zaciemnionym pokoju z roletami bądź gdy nie ma dużego słońca to tego nie widać przyjedzie facet z serwisu i jak mu to pokażesz??gdy nie będzie odpowiednich warunków chyba że u Ciebie jest to widoczne cały czas a poprochów mam najwięcej też po lewej stronie i od dołu na napisem toshiba,co do wymiany to się boje sam wymieniałem 3 razy 2 były poodklejane dosyć mocno po bokach i w końcu wziąłem 3 z wystawy on niby nie jest porozklejany a paprochy i tak wlatują:-/ do jednego z wcześniejszych to mi nawet jakiś owad wleciał...
 

lucek18

New member
ja to też myślałem o tym żeby poczekać i później dać na gwarancje tego modelu ogólnie już nie ma może później wymienią na nowszy model??ciekawe
 

destructor

New member
Bez reklam
Reklamować i sprzedawcy i w przypadku gdy po paru reklamacjach wada wciąż będzie domagać się zwrotu gotówki lub dogadać się na wymianę na inny model. Nie wiem jakie są w tym przypadku warunki gwarancji ale przez sprzedawcę tak się da. Liczyć się trzeba wtedy na możliwość braku tv w domku, chyba że sklep wezwie serwis do ciebie do domku. I nie daj się zbyć że masz załatwiać przez serwis.
 
Ostatnia edycja:

czarny03

New member
folia

Witam ,rozmawiałem z servisem w warszawie gość mówił o zdjęciu foli ochronnej z szyby czy jest to 1 czy 2 folie 1 była zdjęta zaraz po rozpakowaniu ale na szybie jest coś takiego na zdjęciu wygląda też na folie czy to też odlepić
 

Attachments

  • IMG00862-20111028-1118.jpg
    IMG00862-20111028-1118.jpg
    54,1 KB · Wyś: 95

Sweet Lou

New member
Witam,posiadam ten model w wersji 46 calowej i nie mam akurat problemu jak koledzy wyżej,natomiast faktem jest że na szybę jest nałożona jakaś powłoka.Tylko że według mnie jest to filtr a nie folia którą należy zdjąć.Nie wiem co Panu kazał ten gość z serwisu ale zdejmować tą "folię" to według mnie nieporozumienie.Niech sam przyjedzie i zdejmie jak taki mądry.
 
Do góry