Toshiba Wl66 Wlg66

Rafik

New member
Toshiba WL66, czy dostępna w kolorze titan-silber

Znalazłem toshibę 37 cali w dwóch odmianach WL66Z czarno-srebrną oraz WL66P tytanowo-srebrną. Nie widziałem natomiast tych kolorów w wielkości matrycy 42 cale. Może wie ktoś coś na ten temat? Pojawi sie czy nie??
 

Attachments

  • toshiba 42WL66 kompress.jpg
    toshiba 42WL66 kompress.jpg
    22 KB · Wyś: 186

nowy66

New member
Witam,

Cała seria Toshiby (32", 37" i 42") jest albo P - titan-silver albo Z-black.
Inaczej jest z 47" - znalazłem tylko P ale z dodatkowym oznaczeniem G.

Dodatkowo z oznaczeniem G - to z tunerem (DVB-T). I tam znalzałem tylko P. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj :

http://www.toshiba.de/consumer/products/1/

pzdr
 

Rafik

New member
nowy66 napisał:
Witam,

Cała seria Toshiby (32", 37" i 42") jest albo P - titan-silver albo Z-black.
Inaczej jest z 47" - znalazłem tylko P ale z dodatkowym oznaczeniem G.

Dodatkowo z oznaczeniem G - to z tunerem (DVB-T). I tam znalzałem tylko P. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj :

http://www.toshiba.de/consumer/products/1/

pzdr

właśnie przylukaj uważnie
42 WL 66 jest tylko czarna. ALbo mi się plącze przed oczami
 

Rafik

New member
Adi napisał:
Zgadza się, na tej stronce niezaleznie czy P i Z oba są czarne...Ale tylko w 42" Pozostałe modele już są w dwóch kolorkach

LCD-TV 42 WLG 66 P
LCD-TV 42 WL 66 Z

oba czarne ;)

a na stronce 42" P już - srebrno-tytan
http://www.idealo.at/preisvergleich/OffersOfProduct/411508_-42-wlg-66-p-toshiba.html

a tu 42" Z - czarny
http://www.idealo.at/preisvergleich/OffersOfProduct/447827_-42-wl-66-z-toshiba.html

dokładnie... tyle, ze ten srebrno-grafitowy to model WLG... czyli rozdzielczość w pełnej HD a więc kilka tysięcy droższy. A ja szukam WL66P
 

Hero22

New member
nowy66 napisał:
Masz rację. Na stronach D jest jak piszesz : 42 WL66 tylko Z.

Ale dodatkowo sugerowałem się tym :

http://www.idealo.de/preisvergleich/MainSearchProductCategory.html

chociaż jestem baaardzo ostrożny do ofert niemieckich - zwłaszcza ich opisów technicznych. Na początku pisali, że również 42 WL66 jest FullHD a to była przykra zmyła.


pzdr
Toshiba 42 WLG 66 P jest Full HD 1920x1080 a co do 42 WL 66 P to wg. prospektu jest on czarno/srebrny
 
Ostatnia edycja:

Plastek

New member
Zgadza sie .42"WL 66 P jest tylko czarna z elementami srebrnymi.Nie długo pojawi sie 42" WLG66 P Full HD ( to prawda ) razem z DVB-T.:)
 

dardek

New member
Toshiba serii WL66.

Witam wszystkich wertujących forum HDTV!

Mam zapotrzebowanie na wiedzę, zadaję więc pytanie, na które zapewne gdzieś w forum istnieje pośrednia odpowiedź ale ja to upraszczam:

- napiszcie co wiecie o DHCP w HDMI (tak w ogóle),
- czy ten model posiada powyższą opcję,
- jakie są przewidywane skutki braku DHCP i zalety jego obecności w wyposażeniu?

Proszę o Wasze zainteresowanie i gorąco pozdrawiam!
 

Rafik

New member
Moi drodzy
po raz kolejny zapytuje bo jak do tej pory nie udało mi się od nikogo z was tego uzyskać.
JAK ZMIENIĆ JĘZYK W TYM LCD NA POLSKI ŻEBY TE USTAWIENIA POZOSTAŁY PO PONOWNYM RESTARCIE TELEWIZORA??
Niestety po ustawieniu w menu jezyka polskiego wszsytko jest ok do momentu wyłączenia tv lub ponownego włączenia menu

czekam na pomoc
pozdrawiam
 

tomax79

New member
ten sam problem w modelu wlt66

witam
posiadam toshibe 42 wlt66 i mam identyczny problem z jezykiem menu po restarcie zmienia sie na domyslny czyli angielski, nastepny klopot to podlaczenie pc dvi-hdmi (musialem niezle sie nakombinowac aby dobrze dostroic tv z kompem bo obcinalo obraz o jakies 2 cm w pionie i poziomie),otoz po wylaczeniu tv lecz nie pc i ponownemu wlaczeniu telewizora nie wykrywa mi sygnalu pc na wejsciu hdmi musze zrestartowac kompa aby sygnal powrocil.
Czy ma ktos jakies wytlumaczenie na te przypadlosc??:cry:
 

Rafik

New member
problemy n-box- HDMI- Toshiba

tomax79 napisał:
witam
posiadam toshibe 42 wlt66 i mam identyczny problem z jezykiem menu po restarcie zmienia sie na domyslny czyli angielski, nastepny klopot to podlaczenie pc dvi-hdmi (musialem niezle sie nakombinowac aby dobrze dostroic tv z kompem bo obcinalo obraz o jakies 2 cm w pionie i poziomie),otoz po wylaczeniu tv lecz nie pc i ponownemu wlaczeniu telewizora nie wykrywa mi sygnalu pc na wejsciu hdmi musze zrestartowac kompa aby sygnal powrocil.
Czy ma ktos jakies wytlumaczenie na te przypadlosc??:cry:

Nie mam ale dodam, że kupiłem N-boxa TVN i raz po hdmi raz działa a raz nie. Teraz nie mogę w ogóle złapać sygnału po HDMI. Jak wyłącze boxa z sieci to po ponownym włączeniu jest ekran powitalny a potem tylko kolorowe śnieżenie.
Czy ktoś wie o co chodzi???
Dodam, że po componencie działa ok
 

massmedia

New member
Toshiba 37Wl66

Witam wszystkim od dwóch dni jestem posiadaczem Toshiby 37WLL66 i tu nagle przychodzi znajomy monter i mówi że zły telewizor kupiłem ponieważ nie mam funkcji PIP i najważniejsze nie ma HD TV!!??!! Owszem mówi jest hd ready ale nie jest hd tv i mówi że przez to nie bedzie 100% jakości z n...??
W instrukcji oczywiście nie polskiej od hd tv tez cisza
Czy to prawda i czy ten telewizor jest naprawdę taki dobry?? proszę o odpowiedź i prosze o podanie odpowiednika innego podbnego tv lub mniejszego 32!!!
 
Ostatnia edycja:

Rafik

New member
massmedia napisał:
Witam wszystkim od dwóch dni jestem posiadaczem Toshiby 37WLL66 i tu nagle przychodzi znajomy monter i mówi że zły telewizor kupiłem ponieważ nie mam funkcji PIP i najważniejsze nie ma HD TV!!??!! Owszem mówi jest hd ready ale nie jest hd tv i mówi że przez to nie bedzie 100% jakości z n...??
W instrukcji oczywiście nie polskiej od hd tv tez cisza
Czy to prawda i czy ten telewizor jest naprawdę taki dobry?? proszę o odpowiedź i prosze o podanie odpowiednika innego podbnego tv lub mniejszego 32!!!

tzn twoja toshiba nie jest w rozdzielczości full HD 1920-1080. Dla 32 cali to i tak chyba bez znaczenia. HD ready wystarczy :) PIP w toshibach tej serii nie występuje ale mnie tego nie brakuje. Natomiast sam probuje rozwiklać jako użytkownik toshiby 42 WLG 66P dlaczego n-ka nie odbiera mi po hdmi (a wlasciwie raz odbiera a raz nie). Ktoś twierdzil ze nia ma protokołu HDCP... moze ktoś tą zagadkę rozwiaże??
 
Toshiba 37 WL 66

A moja Toshiba 37 WL 66 była sprawna jakieś 2 tygodnie. W pewnym momencie znikł obraz. Na naprawę gwarancyjną czekałem prawie 2 miesiące. Nie wiem czy miałem pecha czy jednak Toshiba ma problemy z jakością swoich produktów. Pozdrawiam.
 

yobuchi

New member
no to pech. mimo wszystko nosze sie z zamiarem kupna tego tv, szczegolnie, ze teraz wystepuje w cenie ponizej 5000 zł. Nie mam zamiaru tracic na starcie 2000zł na wyzszy model, a widziałem ze praca tego nawet z niedoskonała kablówka moze sie podobac. A jakie ma Pan jako uzytkownik tego modelu - odczucia? jakie plusy i minusy? Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
gwarancja - to największy problem prywatnych importerów.
Kazdy kupując telewizor czy inne urządzenie - uważa że wada może sie trafić każdemu - tylko nie mnie.
Póki Toshiba nie otworzy przedstawicielstwa w Polsce , póty każdy zakup jest ryzkowny. I nie dotyczy to tylko Toshiby.
W przypadku Toshiby nie jesteś osamotniony. Otrzymalismy kilkadziesiąt próśb lub pomocy w sprawie opóźnionych napraw Toshiby.
Na podstawie naszej wiedzy- z pierwszej ręki , najkrótszy czas naprawy urzadzeń tej firmy to 28 dni.
Ale zawsze można się łudzić że przecież to inni - my NIE.
Produkty tej firmy grają bardzo dobrze , mają znakomite rozwiązania techniczne, należą do czołówki światowej. Są na równi z innymi firmami pod wzgledem jakości . Ale inne firmy z uwagi na rozwinięty system gwarancji nie pozostawiaja użytkownika na lodzie. I Łatwo jest je zdyscyplinować w kraju. Poprostu uważniej trzeba dokowywać wyboru.
pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
A wiadomo kiedy Toshiba otworzy przedstawicielstwo w Polsce? Z tego co wiem to przymierzaja sie nawet z budową fabryki, tylko kiedy?
 
Do góry