Nowy król na rynku LCD - Toshiba 55ZL1- test otwarty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przez prawie rok czekaliśmy na ukazanie się na rynku europejskim modelu który okrzyczano najlepszym telewizorem na świecie . Czy takie miano mu się należy postaramy się odpowiedzieć w trakcie testu.
Zanim rozpoczniemy testowanie poszczególnych elementów najpierw przedstawimy całą myśl zawartą przez inżynierów firmy Toshiba. Pozwoli to nam zrozumieć idee tworzenia zaawansowanych technologii.

Jest to pierwszy telewizor na świecie oparty na CEVO ENGINE.
Co to jest i do czego służy ?

ZL1_left_Diamont_Magpie_outside.jpg


Test w strefie - klubu HDTV.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=692616#post692616
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Toshiba 55 ZL1

Witam,

Miło jest oglądać tak dopracowany test telewizora LCD firmy Toshiba 55 ZL1 , za który należą się podziękowania przeprowadzającemu ten test. :)Miło jest również przeczytać , że ten model firmy
Toshiba produkowany (składany ) jest w Polsce. Można sobie wyobrazić , jakie wrażenie wywiera
obraz i dźwięk generowany przez ten telewizor oglądany na żywo. No cóż , pozostaje pogratulować
konstruktorom firmy Toshiba tak udanego modelu. Potencjalni nabywcy tego modelu będą zapewne
w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego za nie małe pieniądze zakupu. Można chwilę pomarzyć i
stwierdzić , że za rok pojawi się jeszcze lepszy model(e) , o jeszcze lepszym obrazie.
Tyle moich , pierwszych , subiektywnych wrażeń po zapoznaniu się z pełnym testem tegoż telewizora.


Pozdrawiam, :)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

crimson-pirate

New member
smieszny mnie to ze na jednych tv pisze 20-40 MS input lag co jest wynikiem dobry. NA inncch tv wynik okolo 50 i jest to beznadziejny czas ,gdzie na kolejnym tescie nowego TV 50ms to jest swietny wynik :)))
 

Deimos

Banned
Test bardzo ciekawy, z tyłu na tabliczce widać, że prąd to raczej też on lubi (265 Wat). Zobaczymy ile stanieją do końca roku, a może do Świąt?
Do tej pory zawsze byłem za plazmą, ale to pierwszy LCD nad którym warto się zastanowić. Chociaż w tej cenie powinno być ze 65" to wówczas długo bym się nie zastanawiał.To byłby prawdziwy :krol:
 
Ostatnia edycja:

viera

New member
a ja tam wolę ogladac Lg

zauważyłem ,ze w tym tv występuje strzępienie krawędzi lub jak kto woli linii ,zrób kilka zdjęć ze stadionu lekkoatletycznego aby sprawdzić czy tak jest /fotki bieżni./...:cry:
 

Dżon Bondżoe

New member
no i Śląsk na ekranie :) sobie tak przeglądam, co w przyszłości zastąpi mojego rewelacyjnego Panasa - może następna Toshiba. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ten testowany model ma więcej stref niż Philips. Ciekawi mnie to, czy da się ten głośnik nie podłączać (TV to TV - a głośnik do pieca).

Gdzieś mi się obiła ta najnowsza Toshiba - borderless - to jej szukałem na forum - a tu proszę jakiś ukryty model.

Szkoda, że tak późno u nas w Afryce się pojawiła, bo bym ją rozważył.
 
Do góry