Miernik kalibracyjny Toshiba TPA-1 do serii 863

keszelski

New member
Czy ktoś wie ile kosztuje dokupienie miernika kalibracyjnego Toshiba TPA-1 do kalibracji m.in. VL 863 (o którym mowa na stronie Toshiby, że można go dokupić)?

I ewentualnie czy jest ktoś kto już ma jakieś doświadczenia z używania tego miernika i zechciałby się podzielić swoimi uwagami i spostrzeżeniami na ten temat?
 
Ostatnia edycja:

Kampaj

New member
Bez reklam
używanie powinno być banalnie proste(na środek ekranu przyeczepiasz i pod usb).
Można to robić samemu.
Cena około 300-500zl.
powinny się pojawić niedługo.
Po uzyciu można sprzedać na allegro:)
Może producent będzie oferował wypożyczenie urzadzenia
 

keszelski

New member
no to jeśli do 500 zł, to dość drogo. Zwłaszcza, jeśli porównać do Spydera, który chyba ma większe możliwości kalibracji i byłby bardziej uniwersalny tj. do wykorzystania z innymi tv, a kosztuje porównywalnie
 

maciejlub

New member
Znalazłem taką informację na stronie Toshiba Polska:

"Skorzystanie z funkcji automatycznej kalibracji barw i współczynnika gamma wymaga nabycia dostępnego w dobrych sklepach RTV miernika kalibracyjnego Toshiba TPA-1 (serie UL863 i VL863) lub zamówienia bezpłatnej usługi kalibracji (promocja obejmuje serie ZL1, WL863 i YL863)."

Niestety nie mogę zapodać linka bo nie napisałem tu jeszcze 5-ciu postów.
Jednak jak wyszukacie we wszystkowiedzącej wyszukiwarce cp_zalety_auto_calibration to na pewno znajdziecie źródło.

Możliwe jednak, że to dotyczyło promocji Allinclusive Tv, która skończyła się 30.09.2011
 
Ostatnia edycja:

hf1965

New member
Witam posiadam kalibrator do kalibracji telewizorów Toshiba
Modele telewizorów telewizorów do kalibracji TPA-1
ZL1
YL863
WL863
VL863
UL863
Mogę wypożyczyć
Pisać na PW
 
Do góry