Toshiba LV833g czy BV700g który wybrać?

Greg000

New member
witam :)

cena w rtv.euro.agd taka sama (1599zł), model LV833g z tego roku i żadnych opini na jego temat w necie. Z kolei BV700g sprawdzony ale starszy i nie wiem czy tyle formatów video odtwarza co nowy LV833g.

co sądzicie? ktoś ma model LV833g?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał :
40BV700_left.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/66123-toshiba-40bv700g-test-model-w-super-cenie.html - tu masz test
 

PeaceTreaty

New member
A czy ktoś ma lub miał okazję przetestować tego 40LV833 i mógłby się podzielić wrażeniami? Jak ze skalowaniem SD u niego? Jaką ma matrycę?
 

Kampaj

New member
Bez reklam
W instrukcji nie jest nic o tym podawane, ale USB poradzi sobie z tym rozmiarem dysków bez zasilania.
Podobnie jak w Samsungach, LG, Sharpach itd, nieoficjalnie.
Producent nieodpowiada za to, że dysk może się popsuć od zbyt niskiego zasilania:p
40lv833 radzi sobie średnio ze skalowaniem SD, ale w tej cenie nie bęzie nic lepszego.
Lepszym wyboirem byułby 42rl833 z technolgią resolution plus :)
 

nairamk

New member
Tylko nie LV833G

Ja niestety kupiłem ten tv.

Wg mnie - zmarnowałem 1600 zł

1. Głośniki ma chyba wymiaru 3 cm - dudnią, mają jakiś pogłos wewnątrz obudowy przez co ciężko zrozumieć ludzką mowę ! Regulacja basów kompletnie nic nie daje - po prostu ich kompletnie brak. Na podwyższanie wysokich tonów można powiedzieć że reaguje. Podsumowując nie znam gorszego TV pod względem jakości dźwięku wbudowanego w TV.
2. ma wentylatorek w obudowie który niestety słychać ... na dość wysokich tonach.
3. Cyfrowe wejscie audio jest tylko toslink, brak optycznego. Wyjścia cyfrowego brak całkowicie (np. jak byście chcieli podłączyć do kina domowego ...)
4. Jak macie jakieś urządzenie na euroscart, nie liczcie ze TV sam się włączy - nie wykrywa żadnych sygnałów, auto ON ma tylko i wyłącznie na HDMI. Jak już włączycie TV ręcznie to znalezienie przez niego sygnału na scart to czas około 10-15s Prędzej się zniecierpliwisz i zmienisz sam źródło. Oczywiście nie pamięta jakie złącze ostatnio używałeś, musisz wybierać to za każdym włączeniem TV.
 
Do góry