Toshiba 32AV833

ventigo

New member
Telewizor można szczerze polecić. Prosty w obsłudze. Jasne, czytelne menu w języku polskim. Przejrzysty pilot. Ładna jakość obrazu, dobry dźwięk , dobra jakość tworzywa z jakiego jest tv wykonany. Telewizor w bardzo przystępnej cenie. Jedyny mankament tego tv to to że po włączeniu trzeba czekać około 10 sek aż się załączy kanał
Plusy:
dobra cena, łatwość w użytkowaniu, ostry obraz


ogólnie jestm zadowolony z tego że skusiłem się akurat na ten telewizor. dobra jakość za rozsądną cenę.

Plusy:
atrakcyjny design, czysty dźwięk, dobra cena, dobra rozdzielczość, łatwość w użytkowaniu, ostry obraz, redukuje odbicia
 

ventigo

New member
Tylko tyle udało mi się znaleźć, ale chyba go kupię bo ma dwa tunery, usb no i toshiba to niezła firma.

ps. brakuje mi tylko 100hz ale za 980zł nie można tego wymagać.
 

stahen

New member
Kupiłem ten telewizor do drugiego pokoju. Po pierwszych testach uważam że 32 cale za 980zł to prawdziwa okazja . Dla mnie minusem jest brak drugiego gniazda scart oraz nie wyświetlanie z niewiadomych powodów zdjęć z pendrive-a. Muzykę odtwarza bardzo dobrze. Nawet niektóre filmy odtwarza z napisami , z czym mój znacznie droższy Philips sobie nie radzi. Jeżeli chodzi o inne zalety , to wymienili je moi poprzednicy.
 

jndrek

New member
już po promocji nowa cena 1099

kupiłem jeszcze za 980 zł, za takie pieniądze super tv, jak ktoś chce przejść z analogowej na cyfrową to super alternatywa zamiast kupowania tunera do CRT albo LCD z mpeg2
 

wojtekwroc

New member
KTos wie jak wyglada obraz z analogu na tym telewizorku ?
szukam jakiejs 32 do SD i DVD czasami moge jakas gra/film z PC.

do tego chce podlaczyc rowniez wzmacniacz ( Creek Evo ) z glosnikami ( Eltax Liberty 3+ - Vifa )
Czy telewizor ma z tylu 2 chinch'e audio ? czy trzba kupic przejsciowke na minijacka ?

Ogolnie potrzebuje kupic tania 32" Zastanawialem sie nad samsungiem /LG ale wyczytałem ze maja bajkowe nierealistyczne kolory i odpuscilem.

Spotkałem sie z opinia ze 100hz w 32" jest niepotrzebne i ze hd-ready w 32" wystarczy. - Czy to prawda ?

Z gory dziekuje za sugestie i pomoc.
 
Ostatnia edycja:

stahen

New member
Jakość obrazu zależy zawsze od jakości sygnału. Mój znajomy ma sygnał analogowy z kablówki i obraz jest naprawdę dobry. Porównując u siebie kanały analogowe odbierane z anteny naziemnej do kanałów DVB-T , widzę znaczącą różnicę na niekorzyść tych pierwszych. Obraz z dekodera platformy cyfrowej jest bardzo dobry. Telewizor posiada wyjście liniowe audio ( 2 chinch'e )
 

rafaltd

New member
Witam

Też kupiłem ten telewizorek. Martwi mnie tylko, że nie ma przyklejonej karty gwarancyjnej. Nawet nie widać, żeby kiedykolwiek była. Sprzedawca twierdzi, że do tego TV serwis nie wymaga karty gwarancyjnej tylko fakturę zakupu. Ma ktoś jeszcze taki przypadek?

Pozdr.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Gwarancja na podstawie paragonu. W ciągu dwóch lat masz czas na podbicie karty. Ona powinna być przyczepiona do kartonu. Jeśli jej nie masz wcale, to idź do biura obsłyugi w sklepie i niech Tobie dadzą z innego modelu lub zkserują. Lepiej mieć karte, bo paragony blakną
 

j4rekk

New member
Witam,
ponieważ przedwczoraj kupiłem TV LCD Toshiba 32AV833 poszukuję osób, które również kupiły ten model.
Mam pytanie, czy na matrycy zwłaszcza przy braku
sygnału widać poziomą smugę na środku matrycy jak na załączonych zdjęciach?:
Nie wiem czy jest to usterka, czy typowy objaw w tym modelu.
Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam
 

Attachments

  • panel2.jpg
    panel2.jpg
    74,9 KB · Wyś: 119
  • panel11.jpg
    panel11.jpg
    67,4 KB · Wyś: 122

radziecki

New member
Hej,

Jestem mocno zadowolonym posiadaczem tego TV od kilku tygodni. Jedyne co mnie w nim drażni to wielkość napisów i brak wsparcia dla polskich znaków przy odtwarzaniu filmów z pendrive'a. Wie ktoś może skąd można pociągnąć jakiś nowszy firmware do tego TV?
 

radziecki

New member
Jeszcze jedna rzecz: wyczytalem gdzies ze ten telewizor nie obsluguje polskich napisow - bzdura. Wystarczy kodowanie znakow skonwertowac do UTF-8 i wszystko bangla.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Widocznie na pełna aktualizacje napisów musimy poczekać do września.
Napisy powinnbydzialac bez kodowania do UTF-8 :/
 
Do góry