Toshiba 42SL738 warto? Specyficzne warunki

przemo55

New member
Witam, poszukuje telewizora led o wielkości 40 - 42 cali w cenie do około 2500zł.
Miałem ostatnio plazmę, która niestety wyblakła i mam pewien uraz dotyczący czerni w telewizorach. Natknąłem się ostatnio na test Toshiby 42SL738, wypadł całkiem nieźle i jest w dobrej cenie. Myślałem również o Philipsie 40pfl5605, który jest w jeszcze lepszej cenie, ale nie wiem czy sprosta moim oczekiwaniom. Interesuje mnie tylko jakość czerni, obrazu a nie bajery typu internet w tv.
Warunki dla telewizora będą dosyć przychylne dla dobrej jakości obrazu, dlatego też wybierajac tv kierowałbym się cechami niezależnymi od poziomu sygnału jak czerń, clouding itp.

Otóż tv grałby tylko z filmami full hd z blu ray oraz współpracowałby z konsolką xbox360.
Co do blu raya sygnał pierwsza klasa, więc obraz na czymkolwiek byłby super, a od xboxa nie spodziewam się wiele, ze słabą plazmą było dobrze tu pewnie też będzie.
Dodatkowo odległość około 2m jednak dla mnie to nie ma znaczenia, jest to sprawdzona wielkość telewizora poprzednią plazmą więc wszystko będzie pasowało. Jeszcze ważna rzecz, pokój nie jest naświetlony.
Bardzo zależy mi na waszych opiniach
 
Do góry