Toshiba 40BV700

cassey

New member
Wczoraj widziałem w sklepie dla idiotów telewizorek Toshiba 40BV700 za 1699, chciałbym go kupić na prezent osobie niezbyt wymagającej jeżeli chodzi o parametry obrazu, no ale tez żeby to nie było jakieś g.. Widział ktoś może ten model w akcji?
 

frodo998

New member
telewizor, całkiem przyjemny, obraz jak to Toshiba - bez zastrzeżeń, trochę wolne menu, duża multimedialność USB, super cena :)
 

Stormwatch

New member
Niestety nie ma nic za darmo... Okrojony z czego się tylko dało, taka "nowsza" seria AV. Brak Resolution+ przez co obraz z analogowej kablówki nie bardzo nadaje się do oglądania. Brak tunerów DBV/T i C. Telewizor pierwotnie nie przeznaczony na polski rynek...
 

frodo998

New member
Niestety nie ma nic za darmo... Okrojony z czego się tylko dało, taka "nowsza" seria AV. Brak Resolution+ przez co obraz z analogowej kablówki nie bardzo nadaje się do oglądania. Brak tunerów DBV/T i C. Telewizor pierwotnie nie przeznaczony na polski rynek...
BV-ka ma zarówno DVB-T/C MPEG-4, 4 x HDMI, USB obsługujące dyski zewnętrzne (sprawdzone na 500GB) odtwarza divx, divxhd, mkv, avi ... co do resolution+ modele 2010 posiadają go dopiero od serii RV, także raczej nie ma się do czego przyczepić za cenę w okolicach 1600 za ten telewizor.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
A nawet ręczna regulacja equalizera dźwięku jak w wyższych modelach posiadających Audessey EQ z kin domowych ONKYO i tech. sound Navi.
Moim zdaniem zdecydowanie warto kupić ten model.
Oczywiście kablówka analogowa będzie wyświetlana tak samo kiepsko jak u konkurencji(bo czemu miałoby byc lepiej, skoro Tv nie posiada tak wydajnego procesora jak metaBrain lub Bravia engine 2).
Mysle, że jest to bardzo dobry substytut la sonego 40EX400, pozbawiony łączności bezprzewodowej, ale za to z wyższym kontrastem, większa regulacja TV i w pełni funkcjonalnym USB.
Oczywiście MPEG-4 i DVB-T/C(slot w wersji CI+ chyba nawet), jak wspomniał poprzednik.
WADA: Wolno działające menu.
Obsługa menu prosta z pilota, trudna z panelu dotykowego na telewizorze.
W Philipsie np. taka obsluga bez pilota jest niemożliwa:p
 

przemo55

New member
Wygląda na to, że to całkiem przyjemny telewizor dla mnie. Bez zbędnych bajerów, bez wielkich możliwości skalowania sd ( nie interesuje mnie sd ). Może chociaż tutaj ktoś mi odpowie, jak z czernią w tym telewizorze? Cudów się nie spodziewam, ale czy w całkowicie ciemnym pokoju telewizor bardzo się wyróżnia? Dużą rolę w lcd gra podświetlenie więc dobrze jakby to bylo wzięte pod uwagę. Czytałem test kikiego ale nic nie wspominał o warunkach w jakich były testowane telewizory. W ciemnym pokoju wychodzą wady niewidoczne w dzień
 

michai

New member
od 15.04.2011 do 17.04.2011 jest promocja w realu,
ta Toshiba kosztuje 1549zł.
Przy zakupie dostaje się bony na kwotę 470 zł do wydania w realu na dowolne zakupy (oprócz papierosów chyba)

Czyli 40bv700 kosztuje de facto 1079 zł !

Są też ciekawe promocje na inne TV.
 
Do góry