Toshiba 40LV685D

Tom82ek

New member
Witam! Jestem od niedawna posiadaczem telewizora takiego jak w temacie, służy najczęściej do oglądania filmów z podłączonego komputera i gry na Xboxie 360. Czy zna ktoś optymalne ustawienia tego tv???tzn. temperatura kolorów, nasycenie, kontrast itd. Wiem że nie ma jednego idealnego ustawienia do wszystkich zastosowań, jednak moje próby kalibracji "na oko" przy użyciu obrazów kontrolnych firmy "Burosch" i kilku innych programowych rozwiązań wypadły miernie:/ i żadne z ustawień mnie nie zadowala. Wiem też że najlepszy do tego byłby sprzętowy kalibrator ale na takowy mnie nie stać więc jeśli macie swoje wypróbowane ustawienia prosiłbym o podzielenie się nimi :) z góry dziękuje
 

Tom82ek

New member
Witam! problem rozwiązany.kalibracja była podana już tutaj w temacie "Toshiba 40LV685- co to za model " wychodzi na to że info zaciągnięte od niejakiego Rosjanina pana "Admotova" który zrobił tą kalibracje przy użyciu Xrite Eye-One Display2 i programu ColorimetreHCFR. Póki co to jedyna przeze mnie znaleziona kalibracja w/w telewizora. Obraz wygląda o niebo lepiej jednak z parametrem jasności ustawionym na -9 jest według mnie trochę za ciemno:) mam nadzieje że pomogłem
 
Do góry