Dźwięk w 40SL733

blev

New member
Witam,
Moze zaczne od tego iz od dzis jestem szczesliwym posiadaczem wyzej wymienionego modelu :)
Wybieralem go sposrod roznych kierujac sie rowniez uwagami, ktore znalazlem na tym forum.
Telewizor smiga z UPC pakiet select (4 kanaly HD). Obraz swietny. TVN wyglada super.
TV podlaczylem do kompa gdzie mialem juz wczesniej przygotowane filmiki do testow :)
Zwykle filmy dvd wygladaja nawet. Dopiero przy klipach czy filmach HD telewizor pokazuje pazury - obraz zyleta. Ostatnio natrafilem na stronke skad mozna sciagac dema, ktore puszczaja w sklepach. Przy takiej jakosci to juz w ogole szczena opada.
No ale do sedna.
Co mi sie rzucilo na uszy od poczatku to dzwiek. Pomyslaem ze to fabryczne ustawienia i olalem to. Przyszedl moment ze chcialem cos z nim zrobic. I pomimo staran, wlaczajac rozne opcje czy tez ustawiajac recznie equalizer, jakosc dzwieku jakby z laptopa. Rozumiem ze to juz nie ta era. Ze nie ma co wymagac od tak cienkiego telewizora jakiegos dzwieku no ale to co ja slysze to jakas masakra. Mam znajomego, ktory ma tez regze tylko LCD i tam dzwiek jest... normalny. Tutaj niestety nie bardzo i pomimo super obrazu, ten dzwiek troszke mi popsul humor. Juz kombinuje jakby tu jakies glosniki podlaczyc ale moze ma ktos z Was jakies ustawienia, ktore wyciskaja max z tych glosnikow.
jesli tak to bylbym wdzieczny za podpowiedz.
Jesli w ogole ktos mialby jakies pytania odnosnie TV to zapraszam.

pozdr
 

kosacki

New member
Też mam ten model i powiem Ci że na standardowych ustawieniach u mnie jest ok ( ale audiofilem nie jestem ) na ceneo widziałem 2 opinie negatywne jeżeli chodzi o dźwięk. Dziwi mnie, że niektórzy na niego narzekają ale skoro tak to być może jest to jakaś wada fabryczna...
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Tryb surround, dyn, wzmocnienie basów wł, dolby Volume wyłączone. Subwoofer zewnętrzny(o ile sie taki podlączy, bo basów oczywiście brakuje w tym modelu, jak i w każdym LEDzie:p).
Ja do dźwięku nic nie mam, poza tym, że w modelu 42ZV635 był lepszy:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
no właśnie większość zdecydowana jest zadowolona . Widaż rzecz gustu i oczekiwań. Do tego służą soundbary i po kłopocie.
 
Do góry