Toshiba 26 SL 738 G

stanek6

New member
Witam

Mam pokoik dla syna i teraz będzie N-tv dekoder jako ten drugi w opcji Mulitiroom. Odległość ogłądania 1 - 2,5 metra. Synek 4 lata dlatego na razie bajki, czasami żona będzie z nim siedziała to jakieś seriale :)

Czy ten Tv spełni swoją rolę ?? Jaki wogóle on jest ?? - led wprawdzie krawędziowe ale szkoda że HD redy i 50 Hz ??
Ktoś go już użytkuje :)

Czekam na opinie
 

SATORO

New member
Zastanów się czy warto... za te same pieniądze możesz mieć już 37-calowego LCD Full HD lub plazmę HD-Ready o tej samej przekątnej i jestem absolutnie przekonany że dziecko miałoby znacznie większą frajdę oglądając ulubione bajki na dużym TV.
 
Ostatnia edycja:

stanek6

New member
Zastanów się czy warto... za te same pieniądze możesz mieć już 37-calowego LCD Full HD lub plazmę HD-Ready o tej samej przekątnej i jestem absolutnie przekonany że dziecko miałoby znacznie większą frajdę oglądając ulubione bajki na dużym TV.


TAK :) Ale plazma trochę prądu pobiera - Toshiba 40 W, a wiadomo bajki są "jasne"
Zrobiłem z kartonu :) prostokąt 32 cale i ten 26 - i 32 cale to tylko będzie tv w pokoiku reszta (zabawki, dekoracje pokoju) "gdzieś" znika a 26 to po prostu wygląda jak duży gadzet :)
 
Do góry