Toshiba 40SL733F

Pabelo

New member
Witam serdecznie wszystkich czytelników tego forum,
to mój pierwszy post, więc chciałem się przywitać. Mam na imię Paweł i przymierzam się do zakupu mojego pierwszego telewizora LCD LED. Znam się na wielu rzeczach ale na telewizorach niestety nie. Sprzętu potrzebuję/będę potrzebował głównie do oglądania filmów przez media playera (myślę o Hyundai M550 lub Asus O!Play HD 2, być może nie długo także blu-ray), telewizja cyfrowa itp. Czy ten telewizor wart jest uwagi? Ważną dla mnie rzeczą jest, aby nie było efektu smużenia w ciemnych scenach, co zaobserwowałem na starszym LCD brata.
Cena tego telewizora (Toshiba) w Holandii oscyluje w okolicy 600 E, co wydaje mi się dość atrakcyjną propozycją.

Parę podstawowych danych technicznych:
Toshiba 40SL733F LED
rozdzielczość [FONT=&quot]1920 x 1080
kąty widzenia [/FONT][FONT=&quot]obejrzenia (poziomo /pionowo-w °) 178 / 178
kontrast 4 000 000: 1
czas reakcji 4 ms
wyjścia: [/FONT][FONT=&quot]4 x HDMI, 2 x scart, 2 x USB, 1 x SD, 1 x Ethernet, 1 x komponentowe, 1 x VGA,
1 x kompozytowe, 1 x Audio cyfrowe optyczne, 1 x Audio RCA, 1 x słuchawki.
[/FONT][FONT=&quot]Tuner Standard DVB-T / DVB-C[/FONT]
Jak będzie potrzeba to mogę podać więcej danych lub podesłać link do sklepu.

Przepraszam za dość przydługi post. Z góry dziękuje za opinie.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Ten TV poprawi jakośc nawet materiałów HD:p
Ma najmocniejszy procesor na rynku, system 120Hz, który działa lepiej niż 200Hz Samsung, miliard kolorów i głośniki ONKYO.
Kierownik mojej hali kupił go dla siebie za 2699zł:p
Jeden z faworytów technologicznych rynku, tuż obok Sharp 40LE810 i Sony 40EX700.
 

Pabelo

New member
Ten TV poprawi jakośc nawet materiałów HD:p
Ma najmocniejszy procesor na rynku, system 120Hz, który działa lepiej niż 200Hz Samsung, miliard kolorów i głośniki ONKYO.
Kierownik mojej hali kupił go dla siebie za 2699zł:p
Jeden z faworytów technologicznych rynku, tuż obok Sharp 40LE810 i Sony 40EX700.


dziękuję za rzeczową wypowiedź

pozdrawiam
 
Do góry