40SL733 - jakie ustawienia?

adam1555

New member
Witam

Jestem od dzisiaj szczesliwym posiadaczem 40SL733, kupilem w MM za 2850, akurat w ten weekend maja bezwacie, mam prosbe czy moglby sie ktos podzielic ustawieniami obrazu, kalibracji
 

ORTEK

New member
A słuchaj, zanim ktoś ci poda te ustawienia obrazu to czy mógłbyś podzielić się wrażeniami jak ten TV gra teraz, przed kalibracją ? Generalnie podoba ci się obraz czy raczej przeciętnie ? Tylko szczerze proszę :)
 

adam1555

New member
ogladam TV z 2-2.5 m, myslalem o 46, ale to jednak zbyt mala odleglosc, wiec zdecydowalem sie na 40, i powiem Ci ze jestem zadowolony, trudno mowic o wrazeniach bo mam go dopiero 1 dzien, wlasnie ogladalem KSW z Pudzianowskim z 2 metrow na zwyklej antenie i obraz jest OK, opinie o doskonalym skalowaniu SD to prawda, katy boczne bardzo dobre, jesli chodzi o wady, szkoda ze nie odtwarza filmow z USB, no i nie podoba mi sie ta przezroczysta obwodka obudowy bleee, ale jesli chodzi o jakosc obrazu to na razie jestem zadowolony, napisze cos wiecej za pare dni
 

Macieks34

New member
tv ładny ale obraz do bani,widoczne poswietlanie krawedziowe przy ciemniejszych scenach załamka,,,ma moze ktos ustawienia do tego tv,,jakas kalibracje
 
Do góry