Nagrywanie w XV733

bartas225

New member
Witam, mam telewizor Toshiba XV733 i przy ustawianiu timera programu, mam 2 opcje - przypomnienie (włączy się telewizor o danej godzinie) i nagrywanie. Pytanie tyczy się opcji drugiej, a mianowicie do czego ona służy? Domyślam się że do nagrywania, ale na czym? na włożonej karcie pamięci, na pendrive podłączonym pod USB? W instrukcji jest napisane o "urządzeniu nagrywającym", ale chyba większość takich urządzeń posiada własny timer, poza tym skąd producenci telewizora wiedzą jak uruchomić nagrywanie w takim urządzeniu? Ustawienie timera z tą opcją nic nie dało więc TV nie zapisuje nagrywanego programu na pamięci wew. Ustawienie timera z tą opcją nic nie dało - na karcie pamięci (podłączona do TV przez czytnik USB) nic nie ma.
 

destructor

New member
Bez reklam
Strona 51 instrukcji punkt 5 - UWAGA.

Z tego co wyczytasz to oczywiście nagrywarka musi być również ustawiona :) Nie wiem po co to wogóle opisują w instrukcji do telewizora.
 

bartas225

New member
Czyli nie da się nagrywać na pendrive/karcie pamięci? Jeśli nie to po co w ogóle taka opcja w telewizorze, tylko zamieszanie wprowadza...
 
Do góry