TOSHIBA 40SL733 jaka matryca mat czy połysk

pvo

New member
Witam. Mam pytanie odnośnie TOSHIBA 40SL733, jaka jest zastosowana matryca w ty modelu matowa, półmatowa czy połysk. I czy warto kupić tego Leda.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Błyszcząca matryca, choć są jakieś filtry, że nie odbija światła tam jak plazma. Wuidziałem u klienta na 46sl733. Zdecydowanie warto wziąc tego LEDa w tej cenie(3300zł). Za tyle go sprzedawałem. Teraz bnie robi się już full ledow, ale Sharp 40LE705 jest równie dobrym modelem, choć droższym i mniej multimedialnym. Ma także słabsze głośniki i system skalowania Tv standadowej(kablówka,satelita). U Toshiba wygląda totak i naprawdę działa:
http://www.toshiba-av.pl/pliki/Resolution_Plus.pdf
 

last_ninja

New member
Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego tu dopiszę: w takim razie jaka matryca jest w WL753? Wiem, ze jest szyba (tak przeczytałem, ale nie widzialem na zywo),ale czy to jest połmat czy "full-połysk"?
 

crush00

New member
Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego tu dopiszę: w takim razie jaka matryca jest w WL753? Wiem, ze jest szyba (tak przeczytałem, ale nie widzialem na zywo),ale czy to jest połmat czy "full-połysk"?

Matryca jest za szybą, ale spokojnie można oglądać w dzień bez refleksów. powiedziałbym, że to taki "półpołysk", albo połysk z bardzo dobrym systemem eliminacji refleksów.
 
Do góry