uchwyt ścienny 46xv733

destructor

New member
Bez reklam
Czytałem dość stare posty i przeglądałem allegro, gdzie nie zawsze wszystko jednak jest, no i w sumie nie wyszukałem.
Szukam nie za drogiego (ale takiego żeby się nie złamał :)) obrotowego (w pionie i poziomie) uchwytu ściennego do 46xv733. Muszę go zamontować (lub chociaż zakupić) przed kupnem telewizora bo nie będę miał gdzie go postawić.
Najlepiej coś do 150 zł (jeśli wogóle da się w tej kwocie zmieścić). Cudów nie potrzebuję, ale żeby solidnie trzymał się w ścianie i nie trzeba się było siłować z obracaniem tv. Kolor najlepiej czarny. Ściana do jakiej ma być przymocowany to ściana pomiędzy pokojami w 10 piętrowym bloku budowanym w latach 70-tych :)
 

destructor

New member
Bez reklam
Dobra, przesadziłem z tym 150 zł :D
Byłem w MM, był fajnie chodzący, stawiał idealny jak dla mnie opór przy obracaniu, nie za lekko, nie za ciężo. To był Vivanco 25660, ale cena zabójcza 399zł. Wydaje mi się jednak, że za bardzo odstawał od ściany w pozycji zerowej.
Przypuszczam żę nie będę kręcił telewizorem, jak zawiśnie obrócony tak już zostanie, choć wiadomo - różnie bywa :)
Przejrzałem wszystko na allegro, ceneo, jakieś propozycje?
 

destructor

New member
Bez reklam
Znalazłem dość fajne uchwyty i w miarę tanie (monako wallmount):
Uchwyty TV LCD/Plazma
Moim wyborem jest DP109M, co prawda aktualnie nie mają go na magazynie ale może w poniedziałek. Na allegro jest ale 50zł drożej, na takiej kwocie to się wstrzymam i zobaczę w poniedziałek.
Uchwyty DP107 wykonane bardzo ładnie i jak dla mnie super się obracają, ale tylko 40 stopni. Jedynie 109 mają pełny obrót.
 
Do góry