37xv733

bartas225

New member
Mam Toshibę 37XV733 i nie wiem co to za opcja "stabilizacja obrazu", ustawiam na automatyczne, standardowe, wygładzone i nic to nie zmienia. Do czego to służy? Mam też opcję Active Vision M100 i ona służy do zmniejszenia efektu smużenia, ale jak ją włączam to to też nic nie zmienia ;/
EDIT: Sorry za taką nazwę tematu, miało być "37XV733 dwie opcje"
 
Ostatnia edycja:

yorik

New member
Wiem, że trochę nie na temat, ale szukam opinii o tym tv, mógłbyś się podzielić swoimi wrażeniami? Na jakim sygnale oglądasz, z jakiej odległości, jaki dźwięk, katy boczne, czerń?
 

bartas225

New member
Oglądam z 2,5m, jakość jest dobra, mógłbym powiedzieć nawet że bardzo dobra (ale pierwszy raz widzę HD więc mogę się mylić ;) ). Sygnał mam Full HD z Xboxa przez kabel HDMI. Czerń jest ładna (można regulować), wszystko jest ostre, ale jest efekt smużenia. Dźwięku Ci nie powiem, bo mam podłączoną konsolę do głośników. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony ;) Polecam, chociaż na 2,5m lepiej wziąć 40" :) Zależy jeszcze ile masz pieniędzy. Ja go kupiłem za niecałe 2000zł, jak masz 3000 to znajdziesz coś pewnie coś lepszego (chociaż nie wiem bo była promocja z 2400zł) Jeżeli się zastanawiasz nad 40" to lepiej wziąć plazmę - nie będzie smużenia :) Ale poszukaj opinii innych, to mój pierwszy telewizor większy niż 20" z Full HD, więc dla mnie to jest piękne a dla kogoś innego już nie tak bardzo ;)
 
Do góry