Toshiba 42ZV555 czy PHILIPS 42PFL7404H

bohen25

New member
witam i proszę kolejny raz o podpowiedź.
tv ma być dla rodziców, pokój średnio nasłoneczniony, analogowy sygnał.
toshiba chyba starszy model, bo nigdzie nie znalazłem żadnego testu czy porównania.
wizualnie bardziej podoba mi się Philips, chociaż sam jestem szczęśliwym posiadaczem XV.
czy ZV555 posiada Resolution +?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba 42ZV 635:
LCD - TV - Toshiba-av.pl
http://www.hdtv.com.pl/forum/toshiba/44330-toshiba-tv-lcd-42zv635dg-test-otwarty.html

Cinespeed 10-bitowy panel LCD: Toshiba 10-bitowy panel LCD zawiera 64 razy więcej kolorów niż standardowe 8-bitowy panel, oferuje płynne przejście między czasie zmienia kolor i subtelne przejścia cienia.
047_P1210920.JPG


Nasza praca była ciężka bo ciągle przegrywaliśmy w wyścigu , ale ................
007_P1210860.JPG
 

bohen25

New member
@kiki dziękuję za błyskawiczną odpowiedź.
problem tylko w tym , że ja pytam o model Toshiba 42ZV555 .
Jaka jest różnica pomiędzy Toshiba 42ZV555 a Toshiba 42ZV635 ?
Tv ma być do 3k.
Philips jest za 2990 a Toshiba 2790.
Chodzi mi głównie o to żeby dobrze kablówka odbierała, multimedia nieistotne-jest wszystko czytający DVD:)
 

danch

New member
@kiki dziękuję za błyskawiczną odpowiedź.
problem tylko w tym , że ja pytam o model Toshiba 42ZV555 .
Jaka jest różnica pomiędzy Toshiba 42ZV555 a Toshiba 42ZV635 ?
Tv ma być do 3k.
Philips jest za 2990 a Toshiba 2790.
Chodzi mi głównie o to żeby dobrze kablówka odbierała, multimedia nieistotne-jest wszystko czytający DVD:)

ZV555 to model rok starszy, czy lepszy gorszy, nie powiem, ale co roku tv sa robione na coraz tanszych podzespolach, choc np matryce wraz z rozwojem technologii sa lepsze . BTW zv635 nie ma 10bitowej matrycy ma 8bit plus frc, nie wiem skad kiki bierze takie dane.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Na stronie producenta(toshiba-av.pl) z tego co widzę, wszystko jest świetnie opisane. Porównując: Seria 635: głośniki ONKYO, wyciszanie reklam, wyższy kontrast, troszkę gorszy system 1mld kolorów, jak zauważył Kiki.
Model ZV555 jako pierwszy posiada opcje RESOLUTION+, tak więc pod względem obróbki sygnału wejściowego, jest równie konkurencyjny, co najnowsze modele z tą technologią. Duża możliwość regulacji kolorów, matryca matowa, słabo odbijająca światło. Fajny telewizorek, choć ja bym na pewno dołożył do modelu 42ZV635.
 

bohen25

New member
Dzięki za pomoc. Kupiony Philips, nowszy technologicznie model, w poniedziałek będzie więc potestujemy:) Mam nadzieję, że dobry wybór. Pozdrawiam:)
 
Do góry