DLNA w TOSHIBA 733

Kampaj

New member
Bez reklam
Dzięki, sprawa już nieaktualna, ponieważ aktualizacja rozwiązała wszelkie problemy z DLNA, śmiga pięknie. Sprawdzę jeszcze ten program Sonego:) Jak usunąć temat?
 

gkulka

New member
Witam,

Mam podobny problem - odpaliłem DLNA przez WMP11 i muzyka chodzi, zdjęcia też ale filmów zero. Spróbuje inny soft windoze ale co to za aktualizacja o której mowa - bo na stronie to Toshiby firmware'u nie ma [ albo nie znalazłem :)] tylko same manuale ?

-------------------
Pozdrawiam
gkulka
 
Ostatnia edycja:

gkulka

New member
Poszło - po zainstalowaniu PS3 media serwer i paru kodeków. Tylko dla PS3MS potrzeba dołożyć plik z konfiguracją dla Toshiby bo w standardzie są tylko pliki do TV Sony. Narazie się trochę tnie przy 1080p ale to pewnie kwestia ustawień.
 

destructor

New member
Bez reklam
W którymś teście właśnie jest napisane że się dławi przy 24p.

EDIT
Tutaj:
http://www.testbericht.de/lcd-tv/toshiba-40xv733g.html
Minusy:

  • langsamer Programmwechsel
  • 24p-Darstellung ruckelt etwas
Google translator:
* Program powoli zmieniać (wolne przełączanie kanałów?)
* 24p reprezentacji niektórych dławiący (dławi się w trybie 24p?)
:D

Czy potwierdzacie to? A może coś trzeba poustawiać żeby się nie cięło?
 
Ostatnia edycja:

gkulka

New member
Masz może ten plik konfiguracyjny bo ja sie już 2 dni mecze z dlna i tylko mp3 mi sie udało odpalic... pod WM11

Mnie też pod WMP chodziły tylko MP3 i JPG. PS3 MS załatwił sprawę.

Pliczek configu masz tu:
Kod:
rapidshare.com/files/398992764/toshiba.zip.html
Ścieżka do wrzucenia \PS3 Media Server\renderers


------------------
Pozdrawiam
gkulka
 

n4p1

New member
Mnie też pod WMP chodziły tylko MP3 i JPG. PS3 MS załatwił sprawę.

Pliczek configu masz tu:
Kod:
rapidshare.com/files/398992764/toshiba.zip.html
Ścieżka do wrzucenia \PS3 Media Server\renderers


------------------
Pozdrawiam
gkulka

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.


Mozesz wrzucic jeszcze raz?
 

kamil996

New member
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.


Mozesz wrzucic jeszcze raz?

Również bardzo prosze o ten plik, 10 osób ściagneło a teraz można tylko z premium...
 

rukas

New member
dlna

gdzie znajdę tę ścieżkę do wrzucenia pliku konfiguracyjnego:
\PS3 Media Server\renderers - bo nie mam jej w program files.
 
Ostatnia edycja:

n4p1

New member
gdzie znajdę tę ścieżkę do wrzucenia pliku konfiguracyjnego:
\PS3 Media Server\renderers - bo nie mam jej w program files.

Tam gdzie zainstalowales PS3 Media Server.

Ew. wcisnij start/programy/ps3 media server prawym przyciskiem na ps3 media server, wlasciwosci, znajdz element docelowy i bedziesz mial katalog renderers.
 

Acker

New member
Witam, od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem modelu 46VL733 i mam pytanie.
Łączę się z komputerem poprzez WiFi, lecz wszystko działa bardzo wolno, strona główna YouTube potrafi ładować się dobre 5-10 minut. Tak samo w trybie DLNA, wchodzenie do poszczególnych folderów (Muzyka, Filmy) trwa dobre kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund, pomijając już fakt, że nie potrafię uruchomić filmu (wyskakuje błąd), ale aż strach pomyśleć jak by się przycinał. Dla porównania gdy odtwarzam film z pendrive'a wszystko chodzi szybko i sprawnie.
Na komputerze zainstalowałem dołączony do TV program ULCS, później spróbowałem z polecanym przez Was PS3 MS, lecz TV nie chce się połączyć (nie wiem czy trzeba go jeszcze jakoś skonfigurować, wkleiłem tylko plik TOSHIBA.conf do folderu renders).
W komputerze za Access Point'a służy modem USB Realtek RTL8187 o max. szybkości 54 Mb/s (używam Open system z szyfrowaniem WEP), w kompie internet po kablu ma 10Mb/s.
TV wykrywa sygnał sieci jako "silny". Może potrzebna jest jakaś aktualizacja?

Możecie mi pomóc w sprawie wolnego działania sieci oraz konfiguracji programu PS3 MS? I przy okazji czy można odtworzyć z pendrive'a film z napisami?
Bardzo proszę i pozdrawiam.
 

Acker

New member
Masz rację, mogę ustawić tylko 802.11g lub 802.11g/b.
A jesteś pewny, że to właśnie przepustowość standardu "g" 54 Mb/s mnie ogranicza? Bo nie mam możliwości pożyczenia routera 802.11n, żeby sprawdzić, a kupować w ciemno nie chcę.
 

destructor

New member
Bez reklam
Nie wiem na 100% czy to problem routera, jedynie mogę ci napisać że z tego co czytałem to przy "g" ludzie mają cięcia i zalecany jest "n". Najlepiej pożycz, sprawdź żeby w niepotrzebny zakup się nie ładować.
 
Do góry