Toshiba 40XV733 - co to za zwierz??

RAISER

New member
Aha to ja nie wiedziałem że telewizor z pilotem którym trzeba celować dokładnie w TV jest skierowany do dojrzałych i nadzwyczaj mądrych konsumentów... ale teraz dzięki tobie już to wiem :lol:
 

RHJG

New member
Bez reklam
Pilot

Aha to ja nie wiedziałem że telewizor z pilotem którym trzeba celować dokładnie w TV jest skierowany do dojrzałych i nadzwyczaj mądrych konsumentów... ale teraz dzięki tobie już to wiem :lol:
Nikogo kolego to nie obchodzi,ze Ty nie kupisz tego TV,Co do pilota to musisz miec zgode mamusi?
 

perc

New member
xv 635 i 733

Miałem do czynienia z Toshibą 32 XV635 i z sygnałem SD dawała sobie dobrze radę. Mam nadzieję, że nowa seria nie jest gorsza pod tym względem, a nawet... lepsza. :bober:
 

RAISER

New member
No wiesz, przy 32-calach to akurat nie jest taka wielka sztuka żeby dobrze odbierał sygnał SD :) Ale już od 37-cali wzwyż robi się ciekawie...
 

tumta

New member
Kupiłem ten model

Witam kupiłem ten model około 2 tyg temu. Testowałem go chyba w każdą stronę oprócz DVB-tv bo u mnie jeszcze nie nadaje. Po testach stwierdzić mogę że naprade wypada axtra. Do tego ma 120Hz więc jak masz odtwarzacz blue ray z takim odświeżaniem to obraz jest igła. Co mnie boli w tym TV to po pierwsze brak kodeków Divx, przez co korzystając z technologii DLNA nie odtworzymy na nim wszystkich filmów np z laptopa. Drugi mankament to to że przez USB czyta tylko JPEG. Po rozmowie ze sprzedawca ze sklepu nie dla idiotów, który sprawiał wrażenie człowieka z branży, dowiedziałem sie że jest to model produkowany specjalnie dla tej miedzynarodowej sieci w której w skład wchodzi sklep nie dla idiotów i ten z planetą co ma pierścień ;) Dlatego że jest produkowany i dedykowany dla specjalnej grupy dealerów, stoworzono model o bardzo wysokich parametrach, przy rozsądnej cenie ale niestety zubożony o pewne funkcje (Divix, mp3, z usb, imoze brak opcji innych filmów przez DLNA niz MPEG2). Braki tych funkcji są na tyle dziwne bo starsze modele XV te funkcje posiadały. Ja osobiście sądze że te jest kwestia firmware. Przy próbie aktualizacji, nawet nie jest dostepna funkcja wyszukaj nowe oprogramowanie - nie wiem o co chodzi). Wydaje mi się że serwisowo można by było te funkcje i sterowniki dodać do tego modelu....
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Oczywiście w nie dla idiotów wszystko musi być specjalnie dla nich. Jest to normalny następca 42XV635 konkurencyjny wszędzie na tych samych zasadach. Nieźle sobie z ta wyłącznością wymyślili:p
 

tumta

New member
jesli jest to nastepca 42xv635 to dla czego nowszy model jest uboższy o funkcje divx i mp3 z USB? I jak wyjasnisz ze jego opisu nawet nie ma na stronie toshiby?

I czy są tu osoby znające się w kwestii zmiany softu w TV tak żeby mu przywrócic te funkcje?

Matryca matowa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pilot działa bez żadnych problemów i jeszcze specjalnie machałem nim w różne strony:
010_P1110803.JPG


Divxy grają bez żadnych problemów

023_P1110514.JPG


Znakomicie skaluje obraz SD
013_P1110809.JPG


extra czerń:
009_P1110536.JPG


mały pobór mocy:
002_P1110721.JPG
__________________
 

kikikiss

New member
KIKI dzięki za test! Czy będzie coś więcej na ten temat?

Drodzy Panowie wyjaśnijcie mi jedno: ponieważ jestem laiczką w kwestii TV mam pytanie - czy jeżeli podłączę laptopa do tej Toshiby to będę mogła oglądać wszystkie formaty filmów i zdjęć na ekranie TV?

A tak a propos - wczoraj byłam w jednym z MM w Warszawie i sprzedawca powiedział, że model 40XV733 wyprzedali w 2 dni! cena była ok.2400
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jesli podlaczysz laptopa (najlepiej przez hdmi) do tv to bedziesz mogla ogladac na tv wszytstko to co bedziesz miala na lapie (obraz lapa bedzie obrazem na tv).
 

RAISER

New member
Kiki powiedz proszę jak to jest z tymi kątami oglądania na tej Toshibie ? Bo to w sumie ostatnia interesująca mnie rzecz której jeszcze nie wiem o tym TV :) Mam nadzieję że nie ma z tym problemu.
 

perc

New member
xv7.. i xv6..

Ja też mam pytanie do Kikiego: czy seria xv7.. skaluje sd lepiej niż xv6... I czy pilot wygląda inaczej.:popcorn:
 
Do góry