Toshiba 46SV685 - test , wszystko o serii SV

dari555

New member
tylko sprawdź gwarancję - bo były na rynku Polskim bez gwarancji . Żebyś nie miał potężnych kłopotów. Model nie jest już produkowany od kilku miesięcy więc sprawdź ile ma na liczniku.
Własnie, jak sprawdzić ile ma na liczniku? jeżeli w menu serwisowym to jak do niego wejsć?
 

bandzlor

New member
"To access the Toshiba service menu, press and hold the handset sound mute button whilst pressing the TV's front panel 'Menu' button (under the front panel cover on the TV). The up/down channel buttons on the handset step through the options and the left/right buttons change the data values. Turn the TV off to get out of service mode and DO NOT touch any other handset buttons whilst in service mode. Service menu access is also similar for many other Toshiba large-screen TV's so this procedure may work on other Toshiba TV's - even those sold outside the UK."


Co do sprawdzania licznika to bylo juz opisywane na forum.
 

waliu

New member
Czesc


Wam tez zbiera sie kurz za szyba ( tą szklaną ) TV a główna matryca? Troche to irytujace, mam juz sporo i wiejsko to troche wyglada :( Moze powinien powedrowac do serwisu celem odkurzenia.....:p
 

waliu

New member
Nie u mnie nie ma ani grama kurzu za ta szyba, a dodam ze w mieszkaniu bardzo dużo kurzu się zbiera bo mieszkam na głównej ulicy.


Dziwna sprawa, w sumie szczelna jest ta szyba, w prawdzie idealnie nie jest spasowana z rama, po 1-2 mm brakuje do ramy, może nie ma takiej potrzeby.Ciekawi mnie ten kurz skąd się tam berze........
Proszę podzielcie się ze mną swoimi kurzowymi spostrzeżeniami....Mam jeszcze rok gwarancji, poczekam jak coś to powalczę z serwisem :>
 

whispers

New member
czy Wam również TV sam się wyłącza? Jeśli klikne na środkowy guzik podczas wyświetlania komunikatu że za chwile się wyłączy to się nie wyłączy. Czy da się tym jakoś sterować lub wyłączyć samo wyłanczanie TV?
Z góry dziekuje za pomoc.
 

dari555

New member
Tak, można wyłaczyć tą funkcje, poszukaj w menu.
Ja mam inne pytanie, czy aktualizował ktoś firmware? Ja próbowałem przez internet, ale podczas próby aktualizacji TV nagle opuszcza menu i nic się nie dzieje.... chyba, że to się jakoś inaczej robi...
 

Dante99

New member
Witam. Mam maly problem. Podczas wlaczania dekodera Polsatu i telewizora w lewym gornym rogu pojawia mie sie informacja 1080i 50Hz. Dzwonilem do Polsatu ale oni twierdza ze to jest wiadomosc telewizora. NIe powinno byc 100Hz? Dzieki
 

isamu

New member
Ja ostatnio zaobserwowałem taki problem, podczas oglądania kablówki dekoder HD podpięty do ampli a następnie do TV odbiornik sam się wyłącza (nie jest to problem opcji z menu jest na OFF).
Czy TV posiada jakąś ukrytą funkcje zabezpieczająca że w razie braku aktywności ma się sam wyłączyć? TV włączam i jest ustawiony na HDMI1 i podczas sesji TV, HTPC, PS3 zależnie 2-4h potrafi sam się wyłączyć, w tym okresie nie dotykam pilota od TV tylko od dekodera lub reszty sprzętu.
Pozdrawiam
 
Do góry