Reklamy stron telegazet u dołu ekranu - problem

Greg1988

New member
Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie przywitać :)

Od dnia dzisiejszego jestem posiadaczem telewizora LCD TOSHIBA 26AV605P.
Nie potrafię wyłączyć reklam stron telegazet pojawiających się u dołu ekranu, najczęściej przy zmianie kanału. Pojawiają się reklamy typu - ''RANDKA,FLIRT, STR.755'' ;/
Jest to bardzo denerwujące. Czy ktoś wie jak to wyłączyć? :( Najchętniej wyłączyłbym całą telegazetę, ale też nie wiem jak to zrobić.
Proszę o radę i pomoc.
Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów.
 

migug

New member
Spróbuj przyciskiem "subtitle" na pilocie. Mialem tak na xv635 + upc. Tylko ze u mnie włącza się to po jednym kliknięciu a zeby to wyłączyć musze klikac od kilku do nawet dwudziestu kilku razy - za cholere nie wiem czemu - ale klikaj dopoki nie pojawi sie napis"wyl".
 

pawel.xl

New member
Mnie też to drazniło , a wyłącza sie bardzo prosto (chodz długo nad tym śleńczałem) z tego co pamiątam to przyciskiem " i " ale nie pamiętam czy przytrzymac czy ze dwa razy jak bede w domku i pamietał do napisze (ja mam XV635)
 

rafal735r

New member
Tez mnie to denerwowalo 2 dni temu. Muszisz wciskac przycisk Set up, subtitle ciagle az na dole ekranu po lewej stronie pojawi sie "Wyl."
 

niebieskiblue

New member
rzeczywiście po naciśnięciu przycisku set up/ subtitle w lewym rogu ekranu pojawią się naprzemiennie napis Wł. / Wył. jednak wybranie opcji Wył. (przynajmniej u mnie) nie pomaga, gdyż u dołu ekranu wciąż pojawiają się napisy :(
czy jakaś inna opcja w menu może pozwolić na wyłączenie tych napisów?
 

kolakinka

New member
Mydwoje.pl

Ja zarejestrowałam się na tym serwisie mydwoje.pl W tym momencie poznałam fajnego mężczyznę obcokrajowca. Od samego poczatku ten serwis spełnił w 100% moje oczekiwania.
 
Do góry