Toshiba TV LCD 42ZV635DG - test otwarty

fylops

New member
mam również problem echem, update firmware nie pomógł, czy ktoś zna serwis na terenie warszawy, bo chyba już minął mi okres gwarancji :(
 

ziewal

New member
po pierwsze właśnie wymieniono mi płyte główną w moim ZV6 i niestety wszystkie ustawienia robie od nowa i mam problem a mianowicie nie mogę pozmieniać nazw wejść w TV :/ wcześniej je miałem i nie pamiętam jak to zrobiłem mam do tv podłączoną n-ke do wejścia HDMI 1 i chciałbym nazwać je N-KA ale w zakładce konfiguracja opcja ustawienia ręczne gdzie nadaje sie swoje nazwy nie podświetla mi się i nie mogę jej wybrać :/ ma ktoś jakiś sposób jak to zrobić ?


P.S. już zrobiłem nazwy nie wiem jak ale sama ta opcja mi się podświetliła normalnie czary ale jeszcze jedna sprawa czy funkcja Active Vision w ZV6 nie powinna być 200 ? bo u mnie jest 100 i do tego mryga mi na panelu przednim dioda na pomarańczowo (nie od timera który zresztą jest wyłączony)
 
Ostatnia edycja:

Gieenek

New member
Witam. Pozwolę sobie nieco odświeżyć temat.
Czy udało się komuś zaktualizować firmware na pobrane ze strony Toshiba-OM.net | Extended Owners Manuals & Firmware stosując się do instrukcji zamieszczonej na tejże stronie? Kopiuje pliki z firmware, tak jak to jest pokazane w instrukcji, wsadzam pendrive do portu usb telewizora, ale przytrzymywanie przycisków menu i power przez 10 sekund nie uruchamia procesu aktualizacji. Gaśnie czerwone światełko power, po chwili się znów zapala, ale po zwolnieniu przycisków nie dzieje się nic. Ktoś wie co robię źle?

Ok, problem rozwiązany. Pamięć trzeba sformatować stosując system plików FAT, nie FAT32.
 
Ostatnia edycja:

gothi

New member
>czy ktoś wgrywał najnowsze oprogramowanie do 47zv635?
>tutaj link ---->....


Witam,
miałem problem z jakościa obrazu na TVP2 HD (kwardraciki, zamrożenie obrazu,...), sygnał cyfrowy ze zwykłej anteny analogowej pod Poznaniem, okazało się że wgranie nowego firmware'u przez klucz USB rozwiązało problem i teraz jest super, i nadal się cieszę z tego TV (47 cali) choć pilot mam juz klejony (dzieci). Jakby ktoś z powodzeniem używał pilota uniwersalnego o solidnej budowie, z dostępem do wszystkich funkcji, proszę na namiar na model, bo nie wiem jak dlugo mój pilot podziala.
pozdrowienia
Gothi
 

_BOSS_

New member
Czy ktoś może wie jakie są głębokie/długie śruby potrzebne do zawieszenia telewizora są na pewno 8mm ale jakie długie ?
 
Do góry