Toshiba 37 XV501 PG

kosinio

New member
Prosze o opinie na temat tego modelu, jestem o krok od posiadania tego modelu, ale w necie mało coś o nim......( jak co biore go w ponioedziałek). Bardzo prosze o komentarze w tej sprawie, W saturnie biore go na raty, cena 3499. Dziękuje z góry za odpowiedzi. pozdrawiam

Marcin Kosno
 

kosinio

New member
JA JUŻ go kupiłem:):) , mam go 3 dni i pierwsze opinie to takie:

- zajebisty obraz:):) puszczam narazie przez złącze euro ( cyfra+) w przyszłości bedzie dekoder HD,
- kupując LCD bałem się tkzw efektu smurzenia, tutaj takiego czegoś nie ma:):):):) super....
- filmy dvd puszczam przez zwykły odtwarzacz dvd/divx :) i obraz równie extra:):)
- głos także nie najgorszy:):)
- zarąbisty design:)
Ogólnie narazie same plusy, minusów nie widze, ładnie sie prezentuje.
Tv oglądam z odległości 2,5m, przed zakupem bałem sie czy ten model 37' nie będzie za duży.....teraz powiem jedno....jest w sam raz!!!!!!!!!!!
gorąco polecam:):) bierz go bez zastanowienia:)
 

marekjw2523

New member
Dziękuje za odpowiedz :) na pewno wezmę to pod uwagę na razie u mnie sygnał to będzie niestety SD może ktoś ma już odczucia jak na takim sygnale telewizor się prezentuje
 

panek

New member
Powiem tak, jstem posiadaczem od 2 dni. Ogólnie jestem zadowolony, na kiepskim sygnale z kablowki (dodatkowo rozdzielacz na 2 tv) telewizorek radzi sobie spoko, konty nie sa moze powalajace ale w normalnym uzytkowaniu tez nie przeszkadzaja.
Jedyny problem jaki znalazlem to podlczaenie PC do niego przez hdmi. Mam karte Ati 3850 i jak na razie nie udalo mi sie pokazac niczego wiecej niz 800x600 po hdmi, na dsubie chodzi duzo ładniej i obsługuje wszystkie rozdzielczosci wskazane w instrukcji. Dokładniejsze testy bede przeprowadzał jak bede juz miał działające fullHd.

Ps. Bardzo ładna czern
 

marekjw2523

New member
Toshiba

W Euro Mix AGD dziś widziałem obok siebie Toshibę i Panasonica th37pv8 puszczony na SD i powiem szczerze że bardziej do mnie przemawiała Toshiba :grin:

 

marsik070

New member
Mam ten TV od miesiąca i jest super. Jedyna wada to ciut słabe kąty ale poza tym wszystko ok. Kto go kupi nie pożałuje. Serdecznie polecam.
 

kosinio

New member
Ja mam go 3 tyg i na serio super. Wziołem na raty w Saturnie, koszt 3499. Nie żałuje, uważam za dobry zakup, jednocześnie w tym przedziale cenowym jeden z najlepszych modelów. Polecam raz jeszcze:):)...chodź czekam aż przetestuje go w FullHd......ale to jeszcze za jakiś czas:):)
 

Qubus

New member
kosinio napisał:
Ja mam go 3 tyg i na serio super. Wziołem na raty w Saturnie, koszt 3499. Nie żałuje, uważam za dobry zakup, jednocześnie w tym przedziale cenowym jeden z najlepszych modelów. Polecam raz jeszcze:):)...chodź czekam aż przetestuje go w FullHd......ale to jeszcze za jakiś czas:):)
Porównywałem 37VX501 PG z moim 37X3000P i oprócz 3 HDMI, innej obudowy jakoś nie mogłem znaleźć powodów żeby wywalić dodatkowe 700 zł na nową linię - chyba że marketingowy bełkot :D.
 

mardud

New member
toshiba XV 501 PG

Regon napisał:
Dzięki za opinię, bo jestem tuż przed zakupem tego modelu. Wiesz jaka jest róznica pomiędzy XV501PG i XV500PG ?

xv501PG - cała czarna obudowa
xv500pg - srebrna otoczka na około (design)


ja mam od tygodnia 37xv501pg i powiem szczerze że na kablówce z UPC nieźle śmiga. Kupiłem go dlatego że moja kumpela pracuje w Toshibie we Wrocku i mieli "akcję dla pracowników" 2799PLN. Moim zdaniem musisz mieć wewnętrzne przekonanie że chcesz taki a nie inny model lub taką a nie inną markę. ja trochę pochodziłem po saturnach, media itp i w większości sprzedawcy zachwalali toshibę ale jedne dał mi do myślenia mówiąc że nie warto inwestować w elektronikę bo zawsze jest i będzie coś lepszego

jeszcze jedno - gdyby nie to że moja kumpela pracuje w Toshibie to:

1. na pewno nie kupiłbym lcd teraz ( może na gwiazdkę )
2. nie zastanawiałbym się nad Toshibą bo nie znałem wyrobów tej firmy

a teraz jestem zadowolony czego i Tobie życzę

AVE:D
 

badi82

New member
37XV500PG czy 37XV501PG

Powiedzcie mi czym się różnią te dwa modele. Jestem tuż przed kupnem kolejnego LCD i mam te dwa modele na oku, ale różnica między nimi jest około 800PLN. Bardzo proszę o odpowiedź!!! Dziękuję z góry. TV oglądam z ok. 2,4m i średniej jakości sygnał z kablówki. Co o tym myślicie, nie za duży? Pozdro!!!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie warto. To tylko nazwa modelu i elementy różnego wyglądu.
Toshiba i tak zrobiła lekki krok wstecz. Koszty robią swoje.
 

przemo77390

New member
Cześć!
Jestem nowym użytkownikiem forum.
Kupiłem ostatnio Toschibe 32XV500 PG i szukam polskiej intrukcji. Ma moze ktos mozliwosc skopiowania takowej albo wie gdzie jej szukac.
Drugie pytanie dotyczy wejscia component. Zakupiłem właśnie taki przewód i polaczylem telewizor z kinem domowym marki sherwood. Niestety nie widać obrazu na telewizorze i teraz zastanawiam sie czy moze jest zepsute wejscie w kinie domowym a moze w telewizorze albo cos z przewodem ( moze za dlugi bo ma okolo 3m) albo trzeba jakies ustawienia porobic.
Dodam ze na S-video odbiera bez problemu.
Może dalby ktos jakas podpowiedz bo nie wiem co mam robic czy odsylac oba sprzety czy zastosowac jakies testy - tylko jakie?
 

kosinio

New member
Mam go już pół roku, od niedawna puszczam x360 przez HD na tym TV , powiem jedno super sparawa. Jak dotąd nie zmieniam zdania co do modelu, no może jak bym teraz dysponował kasą to bym go brał za gotówke a nie na raty, bo troche przepłąciłem. Wracając do samego TV to jako zwykły użytkownik nie widze w nim jakiś większych wad:) polecam wszystkim tym którzy wachają się w wyborze modelu. Przed zakupem Tosi nie miałem z tą marką nic wspólnego:) narazie wszystko OK!!!!!:)
 
Do góry