toshiba 42x3030

hrycu

New member
Witam mam mały problemik , a mianowicie nie mogę sobie dać rady z podłączeniem mojego lapka. Dokładniej problem polega na tym iż po podłączeniu laptopa z telewizorkiem nie mogę uzyskać obrazu na pełnym ekranie. Laptop to BENQ P52 z ATI X1600 wyjścia mam dwa S-VHS i VGA (15-pinowe) po S-VHS obraz jest w rozdzielczości 1200x768 i wygląda strasznie nic nie widać (jest on wyświetlany na całym ekranie) , natomiast po podłączeniu przez VGA obraz jest idealny jak na moje oko , jest identyczny jak na matrycy laptopa lecz maksymalna rozdzielczość jaką mogę ustawić w programie ATI to 1400x1050 maksymalnie taką rozdzielczość wyświetli jeszcze ten telewizor jak ustawie jaką kolwiek wyższą to na ekranie telewizora nie jest już nic wyświetlane. Proszę was o pomoc jak zrobić aby uzyskać obraz na całym ekranie telewizora.
 

alyjen

New member
Poczytaj instrukcje, prawie na pewno jest tam napisane że z wykorzystaniem kabla dsub (vga) nie osiągniesz rozdzielczości FullHD, i niewiele na to poradzisz. Bardzo dużo telewizorów ma takie ogranicznie.

pzdr
 
Do góry